Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 7 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 9715 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесіне "Солтүстік Қазақстан-Ақтөбе облысы" (әуе желісі-500 киловольт Жітіқара-Өлке) объектісі бойынша өңіраралық электр таратудың желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округі аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,5083 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қамысты ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Бекмухамедов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 13 января 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2021 года № 9715
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Министерство энергетики Республики Казахстан" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации межрегиональной линии электропередач по объекту "Северный Казахстан-Актюбинская область" (воздушные линии-500 киловольт Житикара-Ульке) на земельные участки, общей площадью 0,5083 гектар, расположенные на территории Камыстинского сельского округа Камыстинского района.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Бекмухамедов