Әкімнің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 "Приозерное ауылының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 9816 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 5 қаулысына және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 456 бірлескен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8826 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Тобыл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Приозерное ауылының көшелеріне атау беру туралы" 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 15 желтоқсанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-147 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Приозерное ауылының әкімі" сөз тіркесі "Тобыл кентінің әкімі" деп ауыстырылсын.
2. "Тобыл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тобыл кентінің әкімі А. Есмагамбетов

О внесении изменения в решение акима от 14 октября 2011 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Приозерное"
Решение акима поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области от 12 марта 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2021 года № 9816
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 5 и решением маслихата Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 456 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8826), аким поселка Тобол РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О присвоении наименований улицам села Приозерное" от 14 октября 2011 года № 1 (опубликовано 15 декабря 2011 года в районной газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-147) следующее изменение:
в преамбуле указанного решения словосочетание "аким села Приозерное" заменить на "аким поселка Тобол".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Тобол" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Тобол А. Есмагамбетов