Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 484/63 "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 58/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24513 болып тіркелді
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 484/63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7110 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 228 512 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 505 265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 305 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 323 074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 095 056 мың теңге;
2) шығындар – 31 446 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 38 452 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 130 550 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 92 098 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 256 201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 256 201 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған облыстық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтардың салынбайтын табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 52 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 52 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға Екібастұз қалалық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтардың салынбайтын табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 48 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша - 48 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 484/63 "Об Экибастузском городском бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 23 сентября 2021 года № 58/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24513
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "Об Экибастузском городском бюджете на 2021 - 2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 484/63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7110) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 228 512 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 19 505 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 305 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 323 074 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 10 095 056 тысяч тенге;
2) затраты – 31 446 261 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 38 452 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 130 550 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 92 098 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю,
в том числе:
приобретение финансовых активов - равно нулю;
поступления от продажи финансовых
активов государства - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 256 201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 256 201 тысяча тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть на 2021 год нормативы отчислений в областной бюджет:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 52 процентов;
2) по социальному налогу - 52 процентов.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть на 2021 год нормативы отчислений в Экибастузский городской бюджет:
1) по корпоративному подоходному налогу - 100 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 48 процентов;
4) по социальному налогу - 48 процентов.";
4) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. 2021 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
3 108 мың теңге – мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына үстеме ақы белгілеуге;
1 182 мың теңге - Байет ауылдық округінің Байет ауылындағы көшені жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
11 095 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылындағы жасанды жабыны бар шағын футбол алаңын орналастыруға;
4 000 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар, Көксиыр ауылдарында жасанды жабыны бар ойын алаңдарын абаттандыруға;
2 900 мың теңге - Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылында, академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылында қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеуге;
23 732 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
600 мың теңге - қызметтік автокөлікті ағымдағы жөндеу жүргізуге;
22 691 мың теңге - Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылын, Қоянды ауылдық округінің Бесқауға ауылын, Екібастұз ауылдық округінің, Шідерті поселкесін сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге;
13 068 мың теңге - лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға;
43 237 мың теңге - мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге;
7 567 мың теңге - мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге;
1 590 мың теңге - Қоянды ауылдық округі мен Шиқылдақ ауылы әкім аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуге;
220 мың теңге - Төрт-Құдық ауылдық округі зираттарын орналастыру және күтіп ұстау бойынша жерге орналастыру жобасын дайындауға.";
5) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов, передаваемые в бюджет сел, поселков и сельских округов в следующих размерах:
3 108 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
1 182 тысячи тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Байет Байетского сельского округа;
11 095 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Тай Экибастузского сельского округа;
4 000 тысяч тенге – на благоустройство игровых площадок с искусственным покрытием в селах Мынтомар, Коксиыр Экибастузского сельского округа;
2 900 тысяч тенге – на текущий ремонт служебного жилья в селе Тортуй Экибастузского сельского округа, в селе имени академика Алькея Маргулана;
23 732 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
600 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта;
22 691 тысяча тенге – на обеспечение водоснабжением села Сарыкамыс Сарыкамысского сельского округа, села Бесқауға Қояндинского сельского округа, Экибастузского сельского округа, поселка Шидерты;
13 068 тысяч тенге – на приобретение лицензионных программных обеспечений;
43 237 тысяч тенге – на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих;
7 567 тысяч тенге – на оплату труда государственных служащих;
1 590 тысяч тенге – на текущий ремонт здания аппаратов акима Қояндинского сельского округа и села Шиқылдақ;
220 тысяч тенге – на изготовление землеустроительного проекта для размещения и обслуживания кладбищ Торт-Кудукского сельского округа.";
5) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:

"11. Екібастұз қаласының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 45 000 мың теңге сомада бекітілсін.";
6) көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихаты хатшысының м.а. Л. Бекбергенова
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 23 қыркүйектегі

"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Экибастуза на 2021 год в сумме 45 000 тысяч тенге.";
6) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
и.о. секретаря Экибастузского городского маслихата Л. Бекбергенова
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 23 сентября 2021 года

14 052
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 052
03
Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздiк, құқықтық, сот,
қылмыстық-атқару қызметi
103 657
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
103 657
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
60 827
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
60 827
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42 830
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 830
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 697 413
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
583 667
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
583 667
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
583 667
2
Әлеуметтiк көмек
1 640 986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 465 391
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
561 945
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 712
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
281 629
1
2
3
4
5
6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 468
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
71 078
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
182 917
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
274 599
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61 363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
175 595
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

14 052
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 052
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
103 657
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
103 657
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 827
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
60 827
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)я)
42 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
42 830
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 697 413
1
Социальное обеспечение
583 667
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
583 667
005
Государственная адресная социальная помощь
583 667
2
Социальная помощь
1 640 986
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 465 391
002
Программа занятости
561 945
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 680
006
Оказание жилищной помощи
17 712
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
281 629
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 468
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
71 078
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
182 917
1
2
3
4
5
6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
274 599
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61 363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
175 595
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

2021 жылғы "23" қыркүйектегі
№ 58/9 шешіміне
2 - қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 484/63 шешіміне
4 – қосымша
2021 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, нысаналы трансферттер
Р/с №
Сомасы (мың теңге)
Нысаналы трансферттердің мақсаты
1
2
3
Барлығы:
10 090 168
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
3 058 427
соның ішінде:
1.1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
192 688
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
97 673
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
9 712
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидиялар
78 070
- жеке меншік жұмыспен қамту агенттіктері үшін аутсорсинг қызметтері
9 891
мүгедектерді әлеуметтік қолдауға, соның ішінде:
95 015
- оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектерді және мүгедек балаларды санаториялық-курорттық емдеумен қамтамасыз етуге
48 810
- оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектерді техникалық қосалқы құралдармен және арнайы қозғалыс құралдарымен қамтамасыз етуге
8 923
- протездеу, протез-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету бойынша медициналық қызметтер ұсыну
37 282
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
2 865 739
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
827 234
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
77 165
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайғастыру
62 371
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салу
1 422 724
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
428 194
1
2
3
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
48 051
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
1 863 223
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 161 633
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде:
57 608
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
57 608
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017– 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
444 061
- жалақыны ішінара субсидиялау
64 956
- жастар тәжірибесіне
59 798
- қандастар мен қоныс аударушылардың қоныс аударуына субсидиялар беру
51 200
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар

от "23" сентября 2021 года
№ 58/9
Приложение 4
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 23 декабря 2020 года
№ 484/63
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2021 год
№ п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
10 090 168
1.
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
3 058 427
в том числе:
1.1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
192 688
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
97 673
- краткосрочное профессиональное обучение
9 712
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
78 070
- услуги аутсорсинга для частных агентств занятости
9 891
на социальную поддержку инвалидов, в том числе:
95 015
- на обеспечение санаторно-курортным лечением инвалидов и детей-инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации
48 810
- на обеспечение инвалидов техническими вспомогательными средствами и специальными средствами передвижения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации
8 923
- предоставление медицинских услуг по протезированию, обеспечению протезно-ортопедическими средствами
37 282
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
2 865 739
развитие системы водоснабжения и водоотведения
827 234
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
77 165
развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
62 371
строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 422 724
1
2
3
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
428 194
на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 051
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
1 863 223
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1 161 633
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
57 608
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
57 608
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
444 061
- частичное субсидирование заработной платы
64 956
- на молодежную практику
59 798
- предоставление субсидий на переезд кандасов и переселенцев
51 200
- гранты на реализацию новых бизнес идей

70 008
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидиялар
55 298
- қоғамдық жұмыстар
142 801
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, соның ішінде:
182 787
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
49 179
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
7 650
- қосалқы техникалық бұйымдар (компенсаторлық) тізілімін кеңейту
34 509
- сурдотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
7 853
- тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету
47 765
- протез-ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету
5 220
- арнайы қозғалыс құралдарымен қамтамасыз ету
9 501
- санаториялық-курорттық емдеумен қамтамасыз ету
21 110
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
311 013
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
16 937
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
30 389
кепілді әлеуметтік пакетке, соның ішінде азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
66 588
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде мемлекеттік мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақасына үстеме ақы белгілеуге
52 250
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
701 590
1
2
3
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салу
701 590
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер барлығы:
5 168 518
3.1.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер:
795 066
халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
722 400
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
72 666
3.2.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы ағымдағы даму трансферттер:
4 373 452
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайғастыру
881 293
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
420 777
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 124 612
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1 877 421
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға

70 008
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
55 298
- общественные работы
142 801
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов, в том числе:
182 787
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
49 179
- оказание услуг специалиста жестового языка
7 650
- расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
34 509
- обеспечение сурдотехническими средствами
7 853
- обеспечение тифлотехническими средствами
47 765
- обеспечение протезно-ортопедическими средствами
5 220
- обеспечение специальными средствами передвижения
9 501
- обеспечение санаторно-курортным лечением
21 110
на выплату государственной адресной социальной помощи
311 013
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
16 937
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
30 389
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами
66 588
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
52 250
1
2
3
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
701 590
строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
701 590
3.
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
5 168 518
3.1.
Целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
795 066
приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
722 400
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
72 666
3.2.
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан:
4 373 452
развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
881 293
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
420 777
развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 124 612
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 877 421
на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"