Карантинді тоқтату және Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің "Бирлик" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 7215 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Ақтоғай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-01/22 ұсынысы негізінде, Қожамжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің "Бирлик" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің "Бирлик" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7124 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қожамжар ауылдық округінің әкімі С. Тезекбаев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района от 24 декабря 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Бирлик" Кожамжарского сельского округа Актогайского района"
Решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 19 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 февраля 2021 года № 7215
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района от 22 января 2021 года № 2-01/22, аким Кожамжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, снять карантин, установленный на территории крестьянского хозяйства "Бирлик" Кожамжарского сельского округа Актогайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района от 24 декабря 2020 года № 7 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Бирлик" Кожамжарского сельского округа Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7124, опубликовано 28 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кожамжарского сельского округа С. Тезекбаев