Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 115/24 "Сот шешімімен Успен ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қазандағы № 57/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24732 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Успен ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 115/24 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5819 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов

О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 115/24 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Успенского района"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 6 октября 2021 года № 57/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24732
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Успенского района" от 29 декабря 2017 года № 115/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5819).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов