Шарбақты аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 47/13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 қыркүйекте № 24318 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының "Шарбақты ауданының аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 114/33 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5805 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы Н. Кизатов

О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 7 сентября 2021 года № 47/13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2021 года № 24318
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда, поступившими в коммунальную собственность на территории Щербактинского района" от 28 декабря 2017 года № 114/33 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5805).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Щербактинского районного маслихата Н. Кизатов