Шарбақты ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 277/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25342 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауданының әкімі А. Абеуов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының
жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 22 ноября 2021 года № 277/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25342
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Щербактинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Щербактинского района А. Абеуов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Павлодарской области"
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района