Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 323/8 "Шарбақты ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 279/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25495 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабы 8 - тармағына сәйкес Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімдігінің "Шарбақты ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2016 жылғы 11 қазандағы № 323/8 (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5258 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауданының әкімі А. Абеуов

О признании утратившим силу постановления акимата Щербактинского района Павлодарской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Щербактинскому району" от 11 октября 2016 года № 323/8
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 24 ноября 2021 года № 279/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25495
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Щербактинскому району" от 11 октября 2016 года № 323/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5258).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Щербактинского района А. Абеуов