Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 1/41 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 1680 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімдігінің
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 1/41 қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулылардың тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 3/422 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1317 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Сәулет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 3/423 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1318 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3) Алматы қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 13 мамырдағы № 2/295 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1556 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 мамырда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 13 января 2021 года № 1/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 января 2021 года № 1680
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление городского планирования и урбанистики города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 13 января 2021 года № 1/41
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 1 сентября 2016 года № 3/422 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1317, опубликованное 13 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) Постановление акимата города Алматы от 1 сентября 2016 года № 3/423 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1318, опубликованное 13 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 13 мая 2019 года № 2/295 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1556, опубликованное 28 мая 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").