Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 5/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23443 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/1 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6841 болып тіркелді) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 352 982 889,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 858 617,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 565 195,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 323 559 075,8 мың теңге;
2) шығындар – 338 157 853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 411 986,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 21 461 778,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 049 791,5 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20 307 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 307 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 893 950,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 893 950,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 536 287 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 945 599,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 303 263,1 мың теңге.";
8-тармақта:
11) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"11) мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу, жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;";
мынадай мазмұндағы 38), 39), 40) тармақшалармен толықтырылсын:
"38) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек күші артық өңірлерден қоныс аударушылар үшін тұрғын үй сатып алуға;
39) объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге;
40) коронавируспен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемақы төлеуге.";
9-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 июня 2021 года № 5/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23443
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 50/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6841) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 352 982 889,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 858 617,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 565 195,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 323 559 075,8 тысячи тенге;
2) затраты – 338 157 853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 411 986,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21 461 778,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 049 791,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 307 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 307 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 893 950,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 893 950,6 тысячи тенге:
поступление займов – 18 536 287 тысяч тенге;
погашение займов – 5 945 599,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 303 263,1 тысячи тенге.";
в пункте 8:
подпункт 11) изложить в новой редакции:
"11) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;";
дополнить подпунктами 38), 39), 40) следующего содержания:
"38) приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
39) передачу функций охраны объектов в конкурентную среду;
40) выплату надбавок медицинским работникам, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом.";
в пункте 9:

мынадай мазмұндағы 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
3) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын арттыруға;
4) арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және тұрғын үй төлемдеріне;
5) ауыл шаруашылығы жануарларын, техникасы мен технологиялық жабдығын сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға;
6) тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға;
7) мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
8) археологиялық ескерткіштерді сақтауға;
9) жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
10) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға;
11) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
12) "Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;
13) "Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге;
14) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
15) аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге және өткізуге.";
мынадай мазмұндағы 11-3 тармақпен толықтырылсын:
"11-3. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен 2021 жылға бюджеттік кредиттер бекітілсін, оның ішінде:
1) Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларды іске асыру үшін;
2) кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б. Жалгасбаев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының

дополнить подпунктами 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15) следующего содержания:
3) повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
4) выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции;
5) субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
6) субсидирование развития семеноводства;
7) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
8) сохранение археологических памятников;
9) повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов;
10) увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта;
11) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта;
12) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025";
13) субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов;
14) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
15) обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.";
дополнить пунктом 11-3 следующего содержания:
"11-3. Утвердить на 2021 год бюджетные кредиты за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
1) для реализации предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
2) на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Северо-Казахстанского
областного маслихата
Б. Жалгасбаев
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение 1 к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата

303 327
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
331 948
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 837 151,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 837 151,3
3
Мамандандырылған медициналық көмек
952 630
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
952 630
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
952 630
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
81 637
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
81 637
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 637
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 062 134,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 062 134,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 567,4
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
252
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
196 950
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
7 761,8
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 557 982,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 869 983,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 922 645,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 817 368
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
820 132
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
94 990
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 398 721
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

303 327
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
331 948
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 837 151,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 837 151,3
3
Специализированная медицинская помощь
952 630
253
Управление здравоохранения области
952 630
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
952 630
5
Другие виды медицинской помощи
81 637
253
Управление здравоохранения области
81 637
029
Областные базы специального медицинского снабжения
81 637
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 062 134,4
253
Управление здравоохранения области
4 062 134,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
164 567,4
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
252
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
196 950
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
7 761,8
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 557 982,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 869 983,3
1
Социальное обеспечение
4 922 645,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 817 368
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
820 132
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
94 990
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 398 721
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

93 809
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
409 716
261
Облыстың білім басқармасы
1 105 277,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
747 611
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
230 679
095
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
76 663,3
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
50 324
2
Әлеуметтiк көмек
189 735
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
186 195
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
186 195
261
Облыстың білім басқармасы
3 540
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 540
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 757 603
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 632 104
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 343
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50 302
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
117 249
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 523
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
20 020
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
114 273
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 184 394
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
57 279
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
57 279
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
68 220
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
57 255
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 965
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 525 586,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 776,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 776,2
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру

93 809
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
409 716
261
Управление образования области
1 105 277,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
747 611
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
230 679
095
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
76 663,3
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
50 324
2
Социальная помощь
189 735
256
Управление координации занятости и социальных программ области
186 195
003
Социальная поддержка инвалидов
186 195
261
Управление образования области
3 540
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 540
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 757 603
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 632 104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
142 343
007
Капитальные расходы государственного органа
50 302
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
117 249
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 523
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
20 020
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114 273
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 184 394
263
Управление внутренней политики области
57 279
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
57 279
298
Управление государственной инспекции труда области
68 220
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57 255
003
Капитальные расходы государственного органа
10 965
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 525 586,2
1
Жилищное хозяйство
15 776,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 776,2
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

1 593 666,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
181 574,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 772,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
48 771
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 490
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 540,5
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
1 412 092
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 883
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
86 621
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 226 588
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
94 000
1
Отын және энергетика
94 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
94 000
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
94 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 946 718,6
1
Ауыл шаруашылығы
50 170 647
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 701 518
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 624
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78 750
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
61 038
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
36 973
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
99 548
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
120 373
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 099 240
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 600
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 132
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

1 593 666,2
263
Управление внутренней политики области
181 574,2
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
107 772,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
48 771
005
Капитальные расходы государственного органа
16 490
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 540,5
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
1 412 092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела
96 883
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86 621
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 226 588
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
94 000
1
Топливо и энергетика
94 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
94 000
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
94 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 946 718,6
1
Сельское хозяйство
50 170 647
719
Управление ветеринарии области
1 701 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
118 624
003
Капитальные расходы государственного органа
78 750
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
61 038
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
36 973
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
99 548
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
120 373
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 099 240
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 600
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 132
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

27 240
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
48 469 129
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 128 164
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 610 498
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
141 402
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
7 493
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 143 847
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
13 161 059
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
200 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 850 785
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
16 644
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 156 663
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 009 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
9 180
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
4 000
2
Су шаруашылығы
4 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 000
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
4 000
3
Орман шаруашылығы
1 314 361
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 314 361
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 281 768
006
Жануарлар дүниесін қорғау
32 593
5
Қоршаған ортаны қорғау
156 719
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
156 719
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

27 240
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
48 469 129
002
Субсидирование развития семеноводства
2 128 164
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 610 498
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
141 402
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 493
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
6 143 847
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 161 059
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
200 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 850 785
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
16 644
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 156 663
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 009 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
9 180
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
4 000
2
Водное хозяйство
4 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 000
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
4 000
3
Лесное хозяйство
1 314 361
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 314 361
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 281 768
006
Охрана животного мира
32 593
5
Охрана окружающей среды
156 719
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
156 719
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

14 685 572,5
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 362 433
13
Басқалар
12 094 433,3
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
891 803,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
891 803,3
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
891 803,3
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 674 358
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 401 203
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 759
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 591 441
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
730 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 003
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
273 155
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
273 155
9
Басқалар
8 528 272
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
522 992
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
219 479
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
303 513
257
Облыстың қаржы басқармасы
523 888
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
523 888
261
Облыстың білім басқармасы
3 484 471
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3 152 709
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
331 762
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 110 270
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 610

14 685 572,5
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 362 433
13
Прочие
12 094 433,3
1
Регулирование экономической деятельности
891 803,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
891 803,3
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
891 803,3
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 674 358
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 401 203
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
16 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 759
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 591 441
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
730 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
36 003
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
273 155
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
273 155
9
Прочие
8 528 272
253
Управление здравоохранения области
522 992
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
219 479
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
303 513
257
Управление финансов области
523 888
012
Резерв местного исполнительного органа области
523 888
261
Управление образования области
3 484 471
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 152 709
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
331 762
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 110 270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
115 610

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
6 101
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 583 559
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 200 000
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
200 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
650 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
650 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
226 651
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
226 651
727
Облыстың экономика басқармасы
10 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
10 000
14
Борышқа қызмет көрсету
1 897 417,9
1
Борышқа қызмет көрсету
1 897 417,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 897 417,9
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 894 942,9
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 475
15
Трансферттер
55 536 014,3
1
Трансферттер
55 536 014,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
55 536 014,3
007
Субвенциялар
47 150 037
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
628 746,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 757 231
3) Таза бюджеттік кредиттеу
15 411 986,8
Бюджеттік кредиттер
21 461 778,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 203 606,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 203 606,8
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
31 292,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
31 292,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

003
Капитальные расходы государственного органа
5 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
6 101
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 583 559
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 200 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
200 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
650 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
650 000
285
Управление физической культуры и спорта области
226 651
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
226 651
727
Управление экономики области
10 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
10 000
14
Обслуживание долга
1 897 417,9
1
Обслуживание долга
1 897 417,9
257
Управление финансов области
1 897 417,9
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 894 942,9
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 475
15
Трансферты
55 536 014,3
1
Трансферты
55 536 014,3
257
Управление финансов области
55 536 014,3
007
Субвенции
47 150 037
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
628 746,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7 757 231
3) Чистое бюджетное кредитование
15 411 986,8
Бюджетные кредиты
21 461 778,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 203 606,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 203 606,8
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
31 292,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
31 292,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

883 462,3
"Копай" ықшам ауданын жобалау және сараптама жүргізу
28 700
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер
15 000
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 1 тұрғын үй салу
262 928
"Береке" ықшам ауданында 128 пәтерлі № 2 тұрғын үй салу
576 834,3
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру
44 613,5
Мамлют ауданы
8 022,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желі және абаттандыру)
7 315,1
Мамлютка қаласында 30 пәтерлі тұрғын үй салу (электрмен жабдықтаудың сыртқы желісі)
707
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1 000
Новоишим ауылы Локомотивная көшесі бойында сыртқы инженерлік желісімен және аумағын абаттандырумен 50 пәтерлі тұрғын үй салу
1 000
Петропавл қаласы
35 591,4
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау және сараптау және абаттандыру
10 000
Солнечный-2 кентінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. 2-кезек. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
14 691,7
Южный ықшам ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. Сумен жабдықтау желісі және автомобиль жолдары
5 385
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 1, 2, 3-үйлер (газбен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
4 371,4
"Береке" ықшам ауданында 100 пәтерлі үш тұрғын үй салу, 4, 5, 6-үйлер (электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желісі)
1 143,3
13
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 186,2
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 186,2
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3 186,2
оның ішінде:
Петропавл қаласында "Береке" ықшам ауданы Нефтепроводная көшесі бойындағы арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 2 қосалқы аймақ)
850
Петропавл қаласында ЖЭО-2 ауданы Промышленная көшесі арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 3 қосалқы аймақ)
1 275
Петропавл қаласында "Шығыс" ықшам ауданындағы арнайы экономикалық аймақ үшін сыртқы инженерлік желі өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 4 қосалқы аймақ)
423,7
Петропавл қаласында арнайы экономикалық аймақ үшін 110/10 киловатт қосалқы станция салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
425
Петропавл қаласында арнайы экономикалық аймақ үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы желісін өткізуге арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (№ 4 қосалқа аймақ)

883 462,3
Проектирование и экспертизы микрорайона "Копай"
28 700
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6
15 000
Строительство 128-ми квартирного жилого дома № 1 в микрорайоне "Береке"
262 928
Строительство 128-ми квартирного жилого дома № 2 в микрорайоне "Береке"
576 834,3
Развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
44 613,5
Мамлютский район
8 022,1
Строительство 30 квартирного жилого дома в городе Мамлютка (внешние инженерные сети и благоустройство)
7 315,1
Строительство 30 квартирного жилого дома (внешние сети электроснабжения) в городе Мамлютка
707
район имени Габита Мусрепова
1 000
Строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское
1 000
город Петропавловск
35 591,4
Проектирование и экспертизы инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство
10 000
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры поселка Солнечный-2. 2 очередь. Сети водоснабжения и автомобильные дороги
14 691,7
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Южный". Сети водоснабжения и автомобильные дороги
5 385
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 1,2, 3 (наружные инженерные сети газоснабжения)
4 371,4
Строительство трех 100 квартирных жилых домов в микрорайоне "Береке", дома 4, 5, 6 (наружные инженерные сети электроснабжения)
1 143,3
13
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 186,2
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 186,2
015
За счет средств местного бюджета
3 186,2
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в микрорайоне "Береке", улица Нефтепроводная в городе Петропавловске (субзона № 2)
850
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в районе улица Промышленная, ТЭЦ-2 в городе Петропавловске (субзона № 3)
1 275
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних инженерных сетей для специальной экономической зоны в микрорайоне "Шыгыс" в городе Петропавловске (субзона № 4)
423,7
Разработка проектно-сметной документации для строительства подстанции 110/10 киловатт для специальной экономической зоны в городе Петропавловске
425
Разработка проектно-сметной документации для строительства внешних сетей электроснабжения для специальной экономической зоны в городе Петропавловске (субзона № 4)