Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 702 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қарашадағы № 420 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25150 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 30.06.2023 № 232 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 702 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3093 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында 18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Чермошнян ауылы, Василий Шелема көшесі, "Тарту" дүкенінің ауданы".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Р. Анбаев

О внесении изменения в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 702 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2021 года № 420. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25150. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2023 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30.06.2023 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 31 декабря 2014 года № 702 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3093) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. село Чермошнянка, улица Василия Шелема, район магазина "Тарту".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Р. Анбаев