Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим селолық округі әкімінің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 9 "Шал ақын ауданы Приишим селолық округінің Повозочное селосының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 7094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Приишим ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим селолық округі әкімінің "Шал ақын ауданы Приишим селолық округінің Повозочное селосының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" 2010 жылғы 15 қарашадағы № 9 шешіміне (2010 жылы 16 желтоқсанында "Парыз", "Новатор" аудандық газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №13-14-119 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приишим ауылдық округі әкімі А. Хабдулин

О внесении изменений в решение акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2010 года № 9 "О присвоении наименований составным частям села Повозочное Приишимского сельского округа района Шал акына"
Решение акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2021 года № 7094
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Приишимского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "О присвоении наименований составным частям села Повозочное Приишимского сельского округа района Шал акына" от 15 ноября 2010 года № 9 (опубликовано 16 декабря 2010 года в районных газетах "Парыз", "Новатор", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13-14-119) следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының";
реквизиты и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Приишимского сельского округа А. Хабдулин