Атырау қалалық Мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 175 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 57 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 4953 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 166 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 24.05.2022 № 166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 175 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2856 болып тіркелген, 2014 жылы 10 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес 4) тармақшамен толықтырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 31) және 32) тармақшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қаласы Мәслихатының әлеуметтік, құқық тәртібі және депутаттық өкілеттілігі салалары бойынша тұрақты комиссиясына (Г. Дүсіпова) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VIII cессия төрағасы М. Хайруллиев
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы К. Джаумбаев
Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 57 шешіміне 1-қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 175 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесі, сондай-ақ әлеуметтік көмек көрсету еселігі
Атаулы күндер мен мереке күндері
Еселігі
4
Қазақстан Республикасының Конституциясы күні
Жылына бір рет
Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 30 сәуірдегі
№ 57 шешіміне 2-қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 175 шешімімен бекітілген
2-қосымша
Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшері
Әлеуметтік көмек алушылардың санаттары
Атаулы күндер мен мереке күндері
Әлеумет тік көмектің мөлшері, теңге
31
Барлық топтағы мүгедектер
Қазақстан Республикасының Конституциясы күні
50 000
32
Мүгедек балалар
Қазақстан Республикасының Конституциясы күні
50 000

О внесении дополнений в решение Атырауского городского Маслихата от 3 февраля 2014 года № 175 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 30 апреля 2021 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 мая 2021 года № 4953. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24 мая 2022 года № 166
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24.05.2022 года № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского городского Маслихата от 3 февраля 2014 года № 175 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2856, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 10 апреля 2014 года) следующие дополнения:
1) приложение 1 указанного решения дополнить подпунктом 4) согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) приложение 2 указанного решения дополнить подпунктами 31) и 32) согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Маслихата города Атырау по отраслям социальной сферы, правопорядка и депутатской этики (Дюсупова Г.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII сессии М. Хайруллиев
Секретарь Маслихата города Атырау К. Джаумбаев
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау
от 30 апреля 2021 года № 57
Приложение 1 утвержденный решением Атырауского городского Маслихата
от 3 февраля 2014 года № 175
Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи, а также кратность оказания социальной помощи
Памятные даты и праздничные дни
Кратность
4
День Конституции Республики Казахстан
Один раз в год
Приложение 2 к решению Маслихата города Атырау
от 30 апреля 2021 года № 57
Приложение 1 утвержденный решением Атырауского городского Маслихата
от 3 февраля 2014 года № 175
Размер социальной помощи для отдельно взятой категории получателей социальной помощи к памятным датам и празничным дням
Категории получателей социальной помощи
Памятные даты и праздничные дни
Размер социальной помощи, тенге
31
Инвалиды всех групп
День Конституции Республики Казахстан
50 000
32
Дети инвалиды
День Конституции Республики Казахстан
50 000