Махамбет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 қазандағы № 177 "Махамбет ауданы аумағында сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 тамыздағы № 74 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24161 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының "Махамбет ауданы аумағында сот шешімімен қоммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 19 қазандағы № 177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Мажиев

О признании утратившим силу решения Махамбетского районного маслихата от 19 октября 2017 года № 177 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 19 августа 2021 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24161
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Махамбетского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 19 октября 2017 года № 177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3980).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Мажиев