Жалғансай ауылдық округінің құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Жалғансай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 ақпанда № 4889 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Жалғансай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалғансай ауылдық округінің құрамдас бөліктеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) №1құрамдас бөлігіне - Сақан күтірі атауы;
2) №2 құрамдас бөлігіне - Алмағаш атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ғ. Мырзағали

О присвоении наименований участкам Жалгансайского сельского округа
Решение акима Жалгансайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 26 января 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 февраля 2021 года № 4889
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением ономастической комиссии Атырауской области от 6 декабря 2019 года, аким Жалгансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить участкам Жалгансайского сельского округа следующие наименования:
1) участку №1 – наименование Сақан күтірі;
2) участку №2 – наименование Алмағаш.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ғ. Мырзағали