Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 115 "Исатай ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 86-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25647 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "Исатай ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қарашадағы № 115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3988 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

О признании утратившим силу решения Исатайского районного маслихата от 3 ноября 2017 года № 115 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Исатайского района"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 6 декабря 2021 года № 86-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25647
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Исатайского районного маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Исатайского района" от 3 ноября 2017 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3988).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев