Атырау облысы Қызылқоға ауданының кейбір ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 қаулысы және Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4 бірлескен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25955 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108 -бабының 5- тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12 -бабының 3) тармақшасына сәйкес, Атырау облысы Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 41,45 гектар, периметрі 3028,23 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі Қоғам ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 2- қосымшасына сәйкес ауданы 30,91 гектар, периметрі 2720,73 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі Бүйрек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 3- қосымшасына сәйкес ауданы 66,20 гектар, периметрі 3592,87 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі Қосқұлақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 4- қосымшасына сәйкес ауданы 163,30 гектар, периметрі 6349,41 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Жамансор ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 5- қосымшасына сәйкес ауданы 41,60 гектар, периметрі 2556,71 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Соркөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 6- қосымшасына сәйкес ауданы 127,82 гектар, периметрі 5658,82 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Жантерек ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 7- қосымшасына сәйкес ауданы 56,98 гектар, периметрі 3110,36 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Сарқұмақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
8. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 8- қосымшасына сәйкес ауданы 35,44 гектар, периметрі 2742,86 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Былқылдақты ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.

Об установлении границ (черты) некоторых сел Кызылкогинского района Атырауской области
Совместное постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 8 декабря 2021 года № 227 и решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 8 декабря 2021 года № 10-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25955
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылкогинского района Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылкогинский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Когам Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 41,45 гектаров, периметром 3028,32 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
2. Установить границу (черту) села Буйрек Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 30,91 гектаров, периметром 2720,73 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению;
3. Установить границу (черту) села Коскулак Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 66,20 гектаров, периметром 3592,87 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению;
4. Установить границу (черту) села Жамансор Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 163,30 гектаров, периметром 6349,401 метров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению;
5. Установить границу (черту) села Сорколь Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 41,60 гектаров, периметром 2556,71 метров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению;
6. Установить границу (черту) села Жантерек Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 127,82 гектаров, периметром 5658,82 метров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению;
7. Установить границу (черту) села Саркумак Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 56,98 гектаров, периметром 3110,36 метров согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению;
8. Установить границу (черту) села Былкылдакты Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 35,44 гектаров, периметром 2742,86 метров согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению;

9. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 9- қосымшасына сәйкес ауданы 91,94 гектар, периметрі 3805,01 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Кенбай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
10. Осы бірлескен қаулы және шешімнің 10- қосымшасына сәйкес ауданы 50,65 гектар, периметрі 3125,87 метр Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Қоңыраулы ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
11. Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің басшысы осы бірлескен қаулы және шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
12. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімінің орынбасарына (Ж. Тұрдағалиев) және Атырау облысының Қызылқоға аудандық мәслихатының хатшысына (А. Аққайнанов) жүктелсін.
13. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылқоға ауданының әкімі Н. Бисембиев
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аккайнанов
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 1-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі Қоғам ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 2-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі Бүйрек ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 3-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі Қосқұлақ ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 4-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Жамансор ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 5-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Соркөл ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 6-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Жантерек ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысы және
шешіміне 7-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Сарқұмақ ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысы және
шешіміне 8-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Былқылдақты ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына шешіміне
9-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Кенбай ауылының шекарасы (шегі)
Атырау облысы Қызылқоға
ауданы әкімдігінің 2021 жылғы
8 желтоқсандағы № 227 және
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының 2021
жылғы 8 желтоқсандағы № 10-4
бірлескен қаулысына және
шешіміне 10-қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Қоңыраулы ауылының шекарасы (шегі)

9. Установить границу (черту) села Кенбай Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 91,94 гектаров, периметром 3805,01 метров согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению;
10. Установить границу (черту) села Коныраулы Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области площадью 50,65 гектаров периметром 3125,87 метров согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению.
11. Руководителю государственного учреждения аппарата акима Кызылкогинского района Атырауской области обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
12. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Кызылкогинского района Атырауской области (Турдагалиев Ж.) и секретаря Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области (Аккайнанов А.).
13. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района Н. Бисембиев
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
Граница (черта) села Когам Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 2 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
Граница (черта) села Буйрек Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 3 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
Граница (черта) села Коскулак Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 4 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Жамансор Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 5 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Соркол Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 6 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Жантерек Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 7 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Саркумак Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 8 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Былкылдакты Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 9 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Кенбай Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области
Приложение 10 к совместному
постановлению акимата
Кызылкогинского района
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 227 и
решению Кызылкогинского
районного маслихата
Атырауской области от 8
декабря 2021 года № 10-4
План административной границы (черта) села Коныраули Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области