Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 445-VI "2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 21-VІI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 4911 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттерін нақтылау ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 445-VI "2021-2023 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4836 тіркелген, 2021 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"138 855" сандары "187 830" сандарымен ауыстырылсын;
"116 904" сандары "161 488" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"138 855" сандары "187 830" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"128 023" сандары "178 270" сандарымен ауыстырылсын;
"101 289" сандары "144 289" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"128 023" сандары "178 270" сандарымен ауыстырылсын.
3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"53 795" сандары "39 854" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"53 795" сандары "39 854" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 445-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 марта 2021 года № 21-VIІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2021 года № 4911
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 445-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4836, опубликовано 30 декабря 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "138 855" заменить цифрами "187 830";
цифры "116 904" заменить цифрами "161 488".
в подпункте 2):
цифры "138 855" заменить цифрами "187 830".
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "128 023" заменить цифрами "178 270";
цифры "101 289" заменить цифрами "144 289".
в подпункте 2):
цифры "128 023" заменить цифрами "178 270".
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "53 795" заменить цифрами "39 854".
в подпункте 2):
цифры "53 795" заменить цифрами "39 854".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
К. Исмагулов
Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 21-VII шешіміне 1 қосымша

2. Приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
К. Исмагулов
Приложение 1 к решению Макатского районного маслихата от 30 марта 2021 года № 21-VII