Макат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 35-VІI шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23863 болып тіркелді
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Макат аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 442-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4837 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 6 597 504 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 118 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 691 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 087 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 432 135 мың теңге;
2) шығындар – 7 011 770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 17 502 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 442-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 21 июля 2021 года № 35-VІI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23863
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 442-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4837) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 597 504 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 118 591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 691 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 160 87 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 432 135 тысяч тенге;
2) затраты – 7 011 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 17502 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414 266 мың теңге.".

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17502 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 414266 тысяч тенге.".