Отырар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 28 "2021 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 мамырдағы № 106 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 мамырда № 6220 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 26 бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 28 "2021 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6054 тіркелген, 2021 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
2) көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде 2021 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін".
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі А. Жунисов

О внесении изменений в постановление акимата Отырарского района от 4 февраля 2021 года № 28 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов 2021 год"
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 14 мая 2021 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 мая 2021 года № 6220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Отырарского района от 4 февраля 2021 года № 28 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6054, опубликовано 8 февраля 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) заголовок постановления на русском языке изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2021 год", заголовок на казахском языке не меняется;
2) текст пункта 1 указанного постановления на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алиша Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района А. Жунисов