Жетісай ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2-8-VII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Жетiсай ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 27 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 28 қаңтарда № 6041 болып тiркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданының жер қатынастары бөлімі және Жетісай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес Жетісай ауданы бойынша төмендегі елді мекендерінің шекаралары өзгертілсін:
1) 1,37 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Әлимбетов елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 21,77 гектар;
2) 0,43 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Ғабдулин елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3,12 гектар;
3) 4,6 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Ғарышкер елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 15,51 гектар;
4) 63,89 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Талапты елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 244,14 гектар;
5) 3,33 гектар жер учаскесін Атамекен ауылдық округі Мақташы елді мекені шегін енгізіле отырып, жалпы ауданы 112,57 гектар;
6) 24,98 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Жемісті елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 123,39 гектар;
7) 34,9 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Жеңістің 40 жылдығы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 190,34 гектар;
8) 46,31 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Қоғалы елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 109,41 гектар;
9) 55,56 гектар жер учаскесін, Атамекен ауылдық округі Тыңдала елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 55,56 гектар;
10) 54,75 гектар жер учаскесін, Жылы су ауылдық округі Жылы су елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 243,55 гектар;
11) 16,61 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Алпамыс елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 90,67 гектар;
12) 18,88 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Байдала елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 95,14 гектар;
13) 17,59 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Бірлік елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 95,46 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Жетысайскому району
Совместные решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 26 января 2021 года № 2-8-VII и постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 26 января 2021 года № 27. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 28 января 2021 года № 6041
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жетысайского района ПОСТАНОВИЛ и Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы следующих населенных пунктов согласно совместному представлению отдела земельных отношений Жетысайского района и отдела архитектуры и градостроительства Жетысайского района:
1) включить 1,37 гектар земельного участка в границу села Алимбетова, сельского округа Атамекен, общая площадь 21,77 гектар;
2) включить 0,43 гектар земельного участка в границу села Габдулина, сельского округа Атамекен, общая площадь 3,12 гектар;
3) включить 4,6 гектар земельного участка в границу села Гарышкер, сельского округа Атамекен, общая площадь 15,51 гектар;
4) включить 63,89 гектар земельного участка в границу села Талапты, сельского округа Атамекен, общая площадь 244,14 гектар;
5) включить 3,33 гектар земельного участка в границу села Макташы, сельского округа Атамекен, общая площадь 112,57 гектар;
6) включить 24,98 гектар земельного участка в границу села Жемисти, сельского округа Атамекен, общая площадь 123,39 гектар;
7) включить 34,9 гектар земельного участка в границу села 40 лет Победы, сельского округа Атамекен, общая площадь 190,34 гектар;
8) включить 46,31 гектар земельного участка в границу села Когалы, сельского округа Атамекен, общая площадь 109,41 гектар;
9) включить 55,56 гектар земельного участка в границу села Тындала, сельского округа Атамекен, общая площадь 55,56 гектар;
10) включить 54,75 гектар земельного участка в границу села Жылы су, сельского округа Жылы су, общая площадь 243,55 гектар;
11) включить 16,61 гектар земельного участка в границу села Алпамыс, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 90,67 гектар;
12) включить 18,88 гектар земельного участка в границу села Байдала, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 95,14 гектар;
13) включить 17,59 гектар земельного участка в границу села Бирлик, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 95,46 гектар;

14) 4,49 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Достық елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 93,15 гектар;
15) 48,29 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Жамбыл елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 105,34 гектар;
16) 36,83 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Жаңадала елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 140,67 гектар;
17) 57,9954 гектар жер учаскесін Ш.Ділдабеков ауылдық округі Зерделі елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 57,9954 гектар;
18) 5,37 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Кемер елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 45,58 гектар;
19) 2,91 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Күрішті елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 21,15 гектар;
20) 14,0 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Қызылтаң елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 76,53 гектар;
21) 14,0 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Сайлау елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 89,22 гектар;
22) 22,07 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Сұлубұлақ елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 103,92 гектар;
23) 8,19 гектар жер учаскесін, Ш.Ділдабеков ауылдық округі Сырабат елді мекені шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 102,42 гектар.
2. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы және шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен қаулы және шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Х. Кожбанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы: А. Утанов

14) включить 4,49 гектар земельного участка в границу села Достык, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 93,15 гектар;
15) включить 48,29 гектар земельного участка в границу села Жамбыл, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 105,34 гектар;
16) включить 36,83 гектар земельного участка в границу села Жанадала, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 140,67 гектар;
17) включить 57,9954 гектар земельного участка в границу села Зердели, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 57,9954 гектар;
18) включить 5,37 гектар земельного участка в границу села Кемер сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 45,58 гектар;
19) включить 2,91 гектар земельного участка в границу села Куришти, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 21,15 гектар;
20) включить 14,0 гектар земельного участка в границу села Кызылтан, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 76,53 гектар;
21) включить 14,0 гектар земельного участка в границу села Сайлау, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 89,22 гектар;
22) включить 22,07 гектар земельного участка в границу села Сулубулак, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 103,92 гектар;
23) включить 8,19 гектар земельного участка в границу села Сырабат, сельского округа Ш.Дилдабекова, общая площадь 102,42 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Бейсенбаев
Председатель сессии районного маслихата: Х. Кожбанова
Секретарь районного маслихата: А.Утанов