Келес ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 3-30-VII бірлескен шешімі және Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 101 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6159 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес ауданының жер қатынастары бөлімі және Келес ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 243,33 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 559,43 гектар;
2) 3,62 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Қызыләскер елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 352,08 гектар;
3) 4,08 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 299,22 гектар;
4) 49,40 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Көкбұлақ елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 438,37 гектар;
5) 3,63 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту елді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 173,57 гектар;
6) 26,75 гектар жер учаскесі Ақтөбе ауылдық округі, Горький елді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 95,55 гектар;
7) 82,46 гектар жер учаскесі Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол елді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 375,29 гектар;
8) 127,17 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Үшағаш елді елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3518,77 гектар;
9) 51,49 гектар жер учаскесі Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1055,01 гектар;
10) 40,43 гектар жер учаскесі Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 260,96 гектар;
11) 32,27 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 338,37 гектар;
12) 36,02 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Біртілек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 225,61 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов по Келесскому району
Совместные решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 26 марта 2021 года № 3-30-VII и постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 26 марта 2021 года № 101. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 13 апреля 2021 года № 6159
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВИЛ и Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно совместному предложению отдела земельных отношений Келесского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Келесского района:
1) включить 243,33 гектар земельного участка в границы населенного пункта Каратобе сельского округа Актобе, общая площадь на 559,43 гектар;
2) включить 3,62 гектар земельного участка в границы населенного пункта Кызыласкер сельского округа Актобе, общая площадь на 352,08 гектар;
3) включить 4,08 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жуантобе сельского округа Актобе, общая площадь на 299,22 гектар;
4) включить 49,40 гектар земельного участка в границы населенного пункта Кокбулак сельского округа Актобе, общая площадь на 438,37 гектар;
5) включить 3,63 гектар земельного участка в границы населенного пункта Когерту сельского округа Актобе, общая площадь на 173,57 гектар;
6) включить 26,75 гектар земельного участка в границы населенного пункта Горький сельского округа Актобе, общая площадь на 95,55 гектар;
7) включить 82,46 гектар земельного участка в границы населенного пункта Акжол сельского округа Алпамыс батыр, общая площадь на 375,29 гектар;
8) включить 127,17 гектар земельного участка в границы населенного пункта Ушагаш сельского округа Бирлик, общая площадь на 3518,77 гектар;
9) включить 51,49 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жанатиршилик сельского округа Бирлик, общая площадь на 1055,01 гектар;
10) включить 40,43 гектар земельного участка в границы населенного пункта Казахстан сельского округа Бирлесу, общая площадь на 260,96 гектар;
11) включить 32,27 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жолбасшы сельского округа Биртилек, общая площадь на 338,37 гектар;
12) включить 36,02 гектар земельного участка в границы населенного пункта Биртилек сельского округа Биртилек, общая площадь на 225,61 гектар;

13) 88,43 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Шұқырсай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 444,03 гектар;
14) 22,62 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Еңбекші елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 104,49 гектар;
15) 69,24 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Жабайытөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 546,38 гектар;
16) 103,95 гектар жер учаскесі Біртілек ауылдық округі, Игілік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 406,64 гектар;
17) 2,3614 гектар жер учаскесі Бозай ауылдық округі, Тартоғай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1330,7014 гектар;
18) 11,82 гектар жер учаскесі Бозай ауылдық округі, Шолаңтөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1520,53 гектар;
19) 218,97 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі, Майдабозай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 3169,94 гектар;
20) 52,30 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі, Байғабыл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 89,12 гектар;
21) 42,57 гектар жер учаскесі Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 507,87 гектар;
22) 35,39 гектар жер учаскесі Жүзімдік ауылдық округі, Бірлесу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 169,27 гектар;
23) 65,34 гектар жер учаскесі Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 636,81 гектар;
24) 33,94 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 149,30 гектар;
25) 48,83 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Аманжар елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 215,64 гектар;
26) 10,68 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 403,43 гектар;
27) 1,34 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Қарабура әулие елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 237,53 гектар;
28) 87,28 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Жаңақоныс елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 160,06 гектар;
29) 65,94 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Бірінші Мамыр елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 292,65 гектар;
30) 8,68 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Шынар елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 74,23 гектар;

13) включить 88,43 гектар земельного участка в границы населенного пункта Шукырсай сельского округа Биртилек, общая площадь на 444,03 гектар;
14) включить 22,62 гектар земельного участка в границы населенного пункта Енбекши сельского округа Биртилек, общая площадь на 104,49 гектар;
15) включить 69,24 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жабайытобе сельского округа Биртилек, общая площадь на 546,38 гектар;
16) включить 103,95 гектар земельного участка в границы населенного пункта Игилик сельского округа Биртилек, общая площадь на 406,64 гектар;
17) включить 2,3614 гектар земельного участка в границы населенного пункта Тартогай сельского округа Бозай, общая площадь на 1330,7014 гектар;
18) включить 11,82 гектар земельного участка в границы населенного пункта Шолантобе сельского округа Бозай, общая площадь на 1520,53 гектар;
19) включить 218,97 гектар земельного участка в границы населенного пункта Майдабозай сельского округа Жамбул, общая площадь на 3169,94 гектаров;
20) включить 52,30 гектар земельного участка в границы населенного пункта Байгабыл сельского округа Жамбул, общая площадь на 89,12 гектар;
21) включить 42,57 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жузумдик сельского округа Жузумдик, общая площадь на 507,87 гектар;
22) включив 35,39 гектар земельного участка в границы населенного пункта Бирлесу сельского округа Жузумдик, общая площадь на 169,27 гектар;
23) включить 65,34 гектар земельного участка в границы населенного пункта Аксу сельского округа Жузумдик, общую площадь на 636,81 гектар;
24) включить 33,94 гектар земельного участка в границы населенного пункта Ушкын сельского округа Кошкарата, общая площадь на 149,30 гектар;
25) включить 48,83 гектар земельного участка в границы населенного пункта Аманжар сельского округа Кошкарата, общую площадь на 215,64 гектар;
26) включить 10,68 гектар земельного участка в границы населенного пункта Байтерек сельского округа Кошкарата, общая площадь на 403,43 гектар;
27) включить 1,34 гектар земельного участка в границы населенного пункта Карабура аулие сельского округа Кошкарата, общая площадь на 237,53 гектар;
28) включить 87,28 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жанаконыс сельского округа Кошкарата, общую площадь на 160,06 гектар;
29) включить 65,94 гектар земельного участка в границы населенного пункта Первое Мая сельского округа Кошкарата, общая площадь на 292,65 гектар;
30) включить 8,68 гектар земельного участка в границы населенного пункта Шынар сельского округа Кошкарата, общую площадь на 74,23 гектаров;

31) 5,47 гектар жер учаскесі Қошқарата ауылдық округі, Бесауыл елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 237,1 гектар;
32) 44,75 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Орджоникидзе (С.Саттаров) елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 469,91 гектар;
33) 2,5 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Ынталы елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 26,75 гектар;
34) 19,18 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Бақышсай елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 284,46 гектар;
35) 49,99 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Береке елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 362,76 гектар;
36) 119,94 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Қаратал елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 948,42 гектар;
37) 73,35 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 1899,47 гектар;
38) 15,34 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Еңбек елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 152,87 гектар;
39) 32,35 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Жиделі елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 742,49 гектар;
40) 16,49 гектар жер учаскесі Ошақты ауылдық округі, Жетітөбе елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 303,90 гектар;
41) 2,12 гектар жер учаскесі Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 161,54 гектар;
42) 116,1 гектар жер учаскесі Ұшқын ауылдық округі, Қоралас елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 326,02 гектар.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы және шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы және шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есбаев
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Жүзенов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тотиков

31) включить 5,47 гектар земельного участка в границы населенного пункта Бесауыл сельского округа Кошкарата, общая площадь на 237,1 гектар;
32) включить 44,75 гектар земельного участка в границы населенного пункта Орджоникидзе (С.Саттаров) сельского округа Ошакты, общая площадь на 469,91 гектар;
33) включить 2,5 гектар земельного участка в границы населенного пункта Ынталы сельского округа Ошакты, общая площадь на 26,75 гектар;
34) включить 19,18 гектар земельного участка в границы населенного пункта Бакышсай сельского округа Ошакты, общая площадь на 284,46 гектар;
35) включить 49,99 гектар земельного участка в границы населенного пункта Береке сельского округа Ошакты, общая площадь на 362,76 гектар;
36) включив 119,94 гектар земельного участка в границы населенного пункта Каратал сельского округа Ошакты, общая площадь на 948,42 гектар;
37) включить 73,35 гектар земельного участка в границы населенного пункта Коныртобе сельского округа Ошакты, общая площадь на 1899,47 гектар;
38) включить 15,34 гектар земельного участка в границы населенного пункта Енбек сельского округа Ошакты, общая площадь на 152,87 гектар;
39) включить 32,35 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жидели сельского округа Ошакты, общая площадь на 742,49 гектар;
40) включить 16,49 гектар земельного участка в границы населенного пункта Жетитобе сельского округа Ошакты, общая площадь на 303,90 гектар;
41) включить 2,12 гектар земельного участка в границы населенного пункта Ушкын сельского округа Ушкын, общая площадь на 161,54 гектар;
42) включить 116,1 гектар земельного участка в границы населенного пункта Коралас сельского округа Ушкын, общая площадь на 326,02 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есбаев
Председатель сессии районного маслихата А. Жузенов
Секретарь районного маслихата Н. Тотиков