Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/124-VI "Сот шешімімен Курчатов қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 11/77-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25748 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Сот шешімімен Курчатов қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/124-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Б. Тажиев

О признании утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 30 ноября 2017 года № 17/124-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Курчатов"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2021 года № 11/77-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25748
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Курчатов" от 30 ноября 2017 года № 17/124-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5328).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Курчатовского городского маслихата Б. Тажиев