Аягөз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 764 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24667 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 22 маусымдағы № 325 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7224 болып тіркелген);
2) "Аягөз ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" 2019 жылғы 18 қарашадағы № 520 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6296 болып тіркелген).
2. "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі С. Искаков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аягозского района
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 1 октября 2021 года № 764. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24667
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Аягозского района:
1) "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 22 июня 2020 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7224).
2) "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Аягозскому району" от 18 ноября 2019 года № 520 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6296).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аягозского района С. Искаков