Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Бесқарағай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 16/5-VІ шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 маусымдағы 6/5-VI шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23399 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50- бабының 2-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Бесқарағай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 қарашадағы № 16/5-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5313 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шамитов
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова

О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Бескарагайского района" от 21 ноября 2017 года № 16/5-VІ
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2021 года № 6/5-VI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23399
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Бескарагайского района" от 21 ноября 2017 года № 16/5-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5313).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2021 года.
Председатель сессии А. Шамитов
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова