Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 10-2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25714 болып тіркелді
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8256 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6792278,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1302667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7521 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7300 мың теңге;
трансферттер түсімдер – 5474790,7 мың теңге;
2) шығындар – 7020508,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 97343,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 138574,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41231 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 325573,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 325573,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 138574,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41231 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 228230,2 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттен 550575 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 307081 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер 97462 мың теңге сомасында көзделсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 138574,7 мың теңге сомасында кредиттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 10-2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25714
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8256) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6792278,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1302667 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7521 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5474790,7 тысяч тенге;
2) затраты – 7020508,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 97343,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 138574,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41231 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 325573,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 325573,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 138574,7 тысяч тенге;
погашение займов – 41231 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 228230,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 550575 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 307081 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 97462 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 138574,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.