Прибрежный кентіндегі байланыс желілерін түкті - оптикалық жабындыларын орналастыру және пайдалану үшін жер теліміне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы Прибрежный кентінің әкімінің 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 8623 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1-тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданы Прибрежный кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Прибрежный кентінде 2-квартал № 14-үй ауданындағы, 3-квартал № 5-үй ауданындағы және темір жол ауданындағы көшелерден өтетін байланыс желілерін түкті - оптикалық жабындыларын орналастыру және пайдалану үшін "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қойюсыз, жалпы ауданы 0,14 гектар жер телімдеріне 2031 жылдың 12 қазанына дейін 10 жыл мерзімге шектеулі мақсатта пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Алтай ауданы Прибрежный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Прибрежный кентінің әкімі Е. Ерболатов

Об установлении права ограниченного пользовани (публичный сервитут) на земельный участок для размещения и эксплуатации волоконнооптическими линиями связи поселок Прибрежный
Решение акима поселка Прибрежный района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2021 года № 8623
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким поселка Прибрежный района Алтай РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) земельным участком, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, общей площадью 0,14 гектар, сроком на 10 лет до 12 октября 2031 года, для размещения и эксплуатации волоконно-оптическими линиями связи поселок Прибрежный, проходящие по улицам: квартал 2, в районе дома № 14, квартал 3 в районе дома № 5 и район железной дороги.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Прибрежный района Алтай Восточно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Прибрежный Е. Ерболатов