Катонқарағай ауданы Өрел ауылдық округі Аршаты ауылының көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Өрел ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 8399 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабының 2 – тармағына сәйкес, Аршаты ауылының тұрғындарының пікірлерін және Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысын есепке ала отырып ШЕШЕМІН:
1. Катонқарағай ауданы Өрел ауылдық округі Аршаты ауылының "Күншығыс" көшесі "Жазу Қонжықұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкiмi Е. Кобешев

О переименовании улицы села Аршаты Урыльского сельского округа Катон-Карагайского района
Решение акима Урыльского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 3 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 февраля 2021 года № 8399
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстанот 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с учетом мнения населения села Аршаты и заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Аршаты Урыльского сельского округа Катон - Карагайского района улицу "Куншыгыс" на улицу "Жазу Қонжықұлы".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Кобешев