Күршім ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 қаңтарда № 26416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2328 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-14-144 болып тіркелген);
2) "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2328 Күршім ауданы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 104 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3796 болып тіркелген).
2. Шығыс Қазақстан облысы "Күршім ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының әкімі Д. Қажанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 617. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 января 2022 года № 26416
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Курчумского района:
1) "О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями" от 22 ноября 2011 года № 2328 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 5-14-144);
2) "О внесении изменения в постановление акимата Курчумского района от 22 ноября 2011 года № 2328 "О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями" от 20 марта 2015 года № 104 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 3796).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кучумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района ВКО Д. Қажанов