Күршім ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" № 3 шешіміне
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8444 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Күршім ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі №3 "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-127 нөмірімен тіркелген, аудандық "Рауан" газетінде 2011 жылғы 11 мамырдағы № 37 санында ресми жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес".
2. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Күршім ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етеді:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін Күршім ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ШҚО Күршім ауданының
Күршім ауылдық округінің әкімі
С. Дузбаев

О внесении изменений в решение акима Курчумского сельского округа от 19 апреля 2011 года № 3 "О переименовании улиц села Курчум"
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2021 года № 8444
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Курчумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Курчумского сельского округа от 19 апреля 2011 года № 3 "О переименовании улиц села Курчум (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-127, опубликовано в районной газете "Заря" от 11 мая 2011 года за номером № 37) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно – Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно – Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Курчумского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского сельского округа
Курчумского района ВКО
С. Дузбаев