Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6919 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Крылов
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 3-5 шешіміне
қосымша
1. Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5912 тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5929 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №42-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6106 тіркелген, 2020 жылғы 2 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі №43-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6175 тіркелген, 2020 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6919
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Крылов
Секретарь Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 31 марта 2021 года № 3-5
1. Решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5912, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5929, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Уральского городского маслихата от 31 марта 2020 года №42-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6106, опубликованное 2 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Уральского городского маслихата от 15 апреля 2020 года №43-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6175, опубликованное 23 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі №43-3 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6174 тіркелген, 2020 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі №43-6 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6204 тіркелген, 2020 жылғы 30 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы №44-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6223 тіркелген, 2020 жылғы 13 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы №45-5 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6262 тіркелген, 2020 жылғы 4 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі №47-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6301 тіркелген, 2020 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі №48-2 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6329 тіркелген, 2020 жылғы 5 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Уральского городского маслихата от 15 апреля 2020 года №43-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6174, опубликованное 23 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Уральского городского маслихата от 27 апреля 2020 года №43-6 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6204, опубликованное 30 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Уральского городского маслихата от 6 мая 2020 года № 44-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6223, опубликованное 13 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Уральского городского маслихата от 28 мая 2020 года № 45-5 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6262, опубликованное 4 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Уральского городского маслихата от 14 июля 2020 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6301, опубликованное 20 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Уральского городского маслихата от 30 июля 2020 года №48-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6329, опубликованное 5 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы №48-3 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6338 тіркелген, 2020 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі №50-3 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6380 тіркелген, 2020 жылғы 29 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы №51-2 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6421 тіркелген, 2020 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қазандағы №52-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6432 тіркелген, 2020 жылғы 22 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы №53-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6468 тіркелген, 2020 жылғы 12 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы №54-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6495 тіркелген, 2020 жылғы 3 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Уральского городского маслихата от 11 августа 2020 года № 48-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6338, опубликованное 12 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Уральского городского маслихата от 18 сентября 2020 года № 50-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6380, опубликованное 29 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Уральского городского маслихата от 9 октября 2020 года № 51-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6421, опубликованное 16 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Решение Уральского городского маслихата от 16 октября 2020 года № 52-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6432, опубликованное 22 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Решение Уральского городского маслихата от 10 ноября 2020 года № 53-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6468, опубликованное 12 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Решение Уральского городского маслихата от 25 ноября 2020 года № 54-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6495, опубликованное 3 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

17. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы №54-3 "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 39-3 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6499 тіркелген, 2020 жылғы 4 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №56-2 "Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 39-2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6594 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

17. Решение Уральского городского маслихата от 27 ноября 2020 года № 54-3 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 9 января 2020 года №39-3 "О бюджете поселков, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6499, опубликованное 4 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Решение Уральского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 56-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2019 года №39-2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6594, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).