Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 8-10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Орал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 15 маусымдағы № 23-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5261 болып тіркелген);
2) "Орал қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару, қайта өңдеу және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 40-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6009 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының хатшысы Е. Калиев

О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2021 года № 8-10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24524
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уральской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Уральск" от 15 июня 2018 года № 23-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5261);
2) "Об утверждении тарифа на сбор, вывоз, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Уральск" от 29 января 2020 года № 40-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6009).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Уральского городского маслихата Е. Калиев