Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 маусымдағы № 154 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген) сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Ақжайық ауданы әкімі аппаратының басшысы (Р.Рахметуллин) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Үмітовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауданының әкімі К. Айтмухамбетов
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 29 маусымдағы
№ 154 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы
мөлшері
Орналасқан жері
Айына 1 (бір) шаршы метріне төлем мөлшері, теңге, тиын
1

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Акжаикского района Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 29 июня 2021 года № 154. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23344
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7232), акимат Акжаикского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Акжаикского района (Р.Рахметуллин) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Умитова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акжаикского района К. Айтмухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Акжаикского района
от 29 июня 2021 года № 154
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Местонахождение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр, тенге, тиын
1

Чапаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 154, 156, 158, 160, 164 үйлер
71 (жетпіс бір) теңге 2 (екі) тиын
2
Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі № 108 үй
38 (отыз сегіз) теңге 16 (он алты) тиын
3
Чапаев ауылы, Достық көшесі № 5 үй 1 пәтер
60 (алпыс) теңге 3 (үш) тиын
4
Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі № 102 үй 1 пәтер
36 (отыз алты) теңге 54 (елу төрт) тиын
5
Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі № 100 үй 4 пәтер
39 (отыз тоғыз) теңге 61 (алпыс бір) тиын
6
Чапаев ауылы, Мәңгілік Ел көшесі № 7 үй 1 пәтер
66 (алпыс алты) теңге 1 (бір) тиын
7
Чапаев ауылы, Кенеев көшесі № 22 үй 2 пәтер
91 (тоқсан бір) теңге 9 (тоғыз) тиын
8
Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі № 2 үй
55 (елу бес) теңге 4 (төрт) тиын
9
Чапаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2 үйлер
167 (жүз алпыс жеті) теңге 6 (алты) тиын
10
Чапаев ауылы, Е.Орақбаев көшесі № 10 үй 1 пәтер
123 (жүз жиырма үш) теңге 7 (жеті) тиын
11
Чапаев ауылы, Сырым батыр көшесі № 11 үй 1 пәтер
85 (сексен бес) теңге 24 (жиырма төрт) тиын
12
Чапаев ауылы, Достық көшесі № 2 үй 11 пәтер
34 (отыз төрт) теңге 12 (он екі) тиын
13
Чапаев ауылы, О.Исаев көшесі № 120 үй
8 (сегіз) теңге 66 (алпыс алты) тиын
14
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/10, 87/11, 87/12, 87/13, 87/14, 87/15, 87/16, 87/17, 87/18, 87/19, 87/20, 87/21, 87/22, 87/23, 87/24 үйлер
104 (жүз төрт) теңге 3 (үш) тиын
15
Чапаев ауылы, Х.Есенжанов көшесі № 111/1, 111/2, 111/3, 111/4, 111/5, 111/6, 111/7, 111/8, 111/9, 111/10, 111/11, 111/12, 111/13, 111/14, 111/15 үйлер
60 (алпыс) теңге 94 (тоқсан төрт) тиын
16
Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі № 144/1, 144/2, 146/2, 148/1, 148/2 үйлер
58 (елу сегіз) теңге 69 (алпыс тоғыз) тиын
17
Чапаев ауылы, Республика көшесі № 147/1, 147/2 үйлер
45 (қырық бес) теңге 35 (отыз бес) тиын
18
Чапаев ауылы, Республика көшесі № 153 үй
44 (қырық төрт) теңге 49 (қырық тоғыз) тиын
19
Чапаев ауылы, Республика көшесі № 145 үй 2 пәтер
34 (отыз төрт) теңге 37 (отыз жеті) тиын
20
Чапаев ауылы, Құрманғазы көшесі № 4 үй
125 (жүз жиырма бес) теңге 53 (елу үш) тиын
21
Чапаев ауылы, Тлеулин көшесі № 2 үй
6 (алты) теңге 43(қырық үш) тиын
22
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 104 үй 1 пәтер
34 (отыз төрт) теңге 41 (қырық бір) тиын
23
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 81/1, 81/2 үйлер
43 (қырық үш) теңге 83 (сексен үш) тиын
24
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 104 үй 2 пәтер

село Чапаево, улица Тәуелсіздік дома № 154, 156, 158, 160, 164
71 (семьдесят один) тенге 2 (два) тиын
2
село Чапаево, улица Казахстан дом № 108
38 (тридцать восемь) тенге 16 (шестнадцать) тиын
3
село Чапаево, улица Достык дом № 5 квартира 1
60 (шестьдесят) тенге 3 (три) тиын
4
село Чапаево, улица Казахстан дом № 102 квартира 1
36 (тридцать шесть) тенге 54 (пятьдесят четыре) тиын
5
село Чапаево, улица Казахстан дом № 100 квартира 4
39 (тридцать девять) тенге 61 (шестьдесят один) тиын
6
село Чапаево, улица Мәңгілік Ел дом № 7 квартира 1
66 (шестьдесят шесть) тенге 1 (один) тиын
7
село Чапаево, улица Кенеев дом № 22 квартира 2
91 (девяносто один) тенге 9 (девять) тиын
8
село Чапаево, улица Казахстан дом № 2
55 (пятьдесят пять) тенге 4 (четыре) тиын
9
село Чапаево, улица Тәуелсіздік дома № 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2
167 (сто шестьдесят семь) тенге 6 (шесть) тиын
10
село Чапаево, улица Е.Оракбаев дом № 10 квартира 1
123 (сто двадцать три) тенге 7 (семь) тиын
11
село Чапаево, улица Сырым батыр дом № 11 квартира 1
85 (восемьдесят пять) тенге 24 (двадцать четыре) тиын
12
село Чапаево, улица Достык дом № 2 квартира 11
34 (тридцать четыре) тенге 12 (двенадцать) тиын
13
село Чапаево, улица О.Исаев дом № 120
8 (восемь) тенге 66 (шестьдесят шесть) тиын
14
село Чапаево, улица К.Мендалиев дома № 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/10, 87/11, 87/12, 87/13, 87/14, 87/15, 87/16, 87/17, 87/18, 87/19, 87/20, 87/21, 87/22, 87/23, 87/24
104 (сто четыре) тенге 3 (три) тиын
15
село Чапаево, улица Х.Есенжанов дома № 111/1, 111/2, 111/3, 111/4, 111/5, 111/6, 111/7, 111/8, 111/9, 111/10, 111/11, 111/12, 111/13, 111/14, 111/15
60 (шестьдесят) тенге 94 (девяносто четыре) тиын
16
село Чапаево, улица Казахстан дома № 144/1, 144/2, 146/2, 148/1, 148/2
58 (пятьдесят восемь) тенге 69 (шестьдесят девять) тиын
17
село Чапаево, улица Республика дома № 147/1, 147/2
45 (сорок пять) тенге 35 (тридцать пять) тиын
18
село Чапаево, улица Республика дом № 153
44 (сорок четыре) тенге 49 (сорок девять) тиын
19
село Чапаево, улица Республика дом № 145 квартира 2
34 (тридцать четыре) тенге 37 (тридцать семь) тиын
20
село Чапаево, улица Қурмангазы дом № 4
125 (сто двадцать пять) тенге 53 (пятьдесят три) тиын
21
село Чапаево, улица Тлеулин дом № 2
6 (шесть) тенге 43 (сорок три) тиын
22
село Чапаево, улица К.Мендалиев дом № 104 квартира 1
34 (тридцать четыре) тенге 41 (сорок один) тиын
23
село Чапаево, улица К.Мендалиев дома № 81/1, 81/2
43 (сорок три) тенге 83 (восемьдесят три) тиын
24
село Чапаево, улица К.Мендалиев дом № 104 квартира 2

50 (елу) теңге 38 (отыз сегіз) тиын
25
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 102 үй 1 пәтер
34 (отыз төрт) теңге 37 (отыз жеті) тиын
26
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 102 үй 2 пәтер
34 (отыз төрт) теңге 37 (отыз жеті) тиын
27
Чапаев ауылы, Республика көшесі № 145/1, 145/3 үйлер
47 (қырық жеті) теңге 50 (елу) тиын
28
Чапаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 14/2, 16/2 үйлер
45 (қырық бес) теңге 37 (отыз жеті) тиын
29
Чапаев ауылы, Республика көшесі № 151 үй
39 (отыз тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
30
Чапаев ауылы, К.Мендалиев көшесі № 104 үй 3 пәтер
47 (қырық жеті) теңге 50 (елу) тиын
31
Чапаев ауылы, Мәңгілік Ел көшесі № 13 үй
19 (он тоғыз) теңге 49 (қырық тоғыз) тиын
32
Чапаев ауылы, О.Исаев көшесі № 156 үй 2, 5, 8, 13, 17 пәтерлер
31 (отыз бір) теңге 7 (жеті) тиын
33
Чапаев ауылы, О.Исаев көшесі № 156 үй 1, 4, 7, 12, 15, 18 пәтерлер
31 (отыз бір) теңге 30 (отыз) тиын
34
Чапаев ауылы, О.Исаев көшесі № 156 үй 3, 6, 9, 10, 16 пәтерлер
30 (отыз) теңге 50 (елу) тиын
35
Чапаев ауылы, Д.Қонаев көшесі № 38/47, 38/57 үйлер
6 (алты) теңге 36 (отыз алты) тиын
36
Жанама ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 31 үй
6 (алты) теңге 20 (жиырма) тиын
37
Жанама ауылы, Бейбітшілік көшесі № 6 үй 1 пәтер
4 (төрт) теңге 89 (сексен тоғыз) тиын
38
Ақсуат ауылы, Жағалау көшесі № 1 үй 12 пәтер
15 (он бес) теңге 43 (қырық үш) тиын
39
Ақсуат ауылы, Жағалау көшесі № 10 үй 4 пәтер
43 (қырық үш) теңге 76 (жетпіс алты) тиын
40
Алғабас ауылы, Жаңажол елді-мекені, 1У көшесі № 12 үй 2 пәтер
37 (отыз жеті) теңге 39 (отыз тоғыз) тиын
41
Алғабас ауылы, К.Еділбаев көшесі № 18 үй
41 (қырық бір) теңге 55 (елу бес) тиын
42
Алғабас ауылы, Е.Орақбаев көшесі № 14 үй
46 (қырық алты) теңге 29 (жиырма тоғыз) тиын
43
Алғабас ауылы, Е.Орақбаев көшесі № 47А үй
74 (жетпіс төрт) теңге 7 (жеті) тиын
44
Тайпақ ауылы, Достық көшесі № 38 үй 2 пәтер
18 (он сегіз) теңге 70 (жетпіс) тиын
45
Тайпақ ауылы, Қалеш Ғилманов көшесі № 6 үй 1 пәтер
17 (он жеті) теңге 60 (алпыс) тиын
46
Тайпақ ауылы, Жұбан Молдағалиев көшесі № 35 үй 8 пәтер
6 (алты) теңге 26 (жиырма алты) тиын
47
Тайпақ ауылы Жұбан Молдағалиев көшесі № 38 үй 2 пәтер
24 (жиырма төрт) теңге 6 (алты) тиын
48
Тайпақ ауылы, Абай көшесі № 12 үй 2 пәтер
13 (он үш) теңге 22 (жиырма екі) тиын
49
Тайпақ ауылы, Хан тәңірі көшесі № 24 үй 1 пәтер
36 (отыз алты) теңге 60 (алпыс) тиын
50
Тайпақ ауылы, Хан тәңірі көшесі № 26 үй 1, 2 пәтерлер
35 (отыз бес) теңге 10 (он) тиын
51

50 (пятьдесят) тенге 38 (тридцать восемь) тиын
25
село Чапаево, улица К.Мендалиев дом № 102 квартира 1
34 (тридцать четыре) тенге 37 (тридцать семь) тиын
26
село Чапаево, улица К.Мендалиев дом № 102 квартира 2
34 (тридцать четыре) тенге 37 (тридцать семь) тиын
27
село Чапаево, улица Республика дома № 145/1, 145/3
47 (сорок семь) тенге 50 (пятьдесят) тиын
28
село Чапаево, улица Тәуелсіздік дома № 14/2, 16/2
45 (сорок пять) тенге 37 (тридцать семь) тиын
29
село Чапаево, улица Республика дом № 151
39 (тридцать девять) тенге 64 (шестьдесят четыре) тиын
30
село Чапаево, улица К.Мендалиев дом № 104 квартира 3
47 (сорок семь) тенге 50 (пятьдесят) тиын
31
село Чапаево, улица Мәңгілік Ел дом № 13
19 (девятнадцать) тенге 49 (сорок девять) тиын
32
село Чапаево, улица О.Исаев дом № 156 квартиры 2, 5, 8, 13, 17
31 (тридцать один) тенге 7 (семь) тиын
33
село Чапаево, улица О.Исаев дом № 156 квартиры 1, 4, 7, 12, 15, 18
31 (тридцать один) тенге 30 (тридцать) тиын
34
село Чапаево, улица О.Исаев дом № 156 квартиры 3, 6, 9, 10, 16
30 (тридцать) тенге 50 (пятьдесят) тиын
35
село Чапаево, улица Д.Конаев дома № 38/47, 38/57
6 (шесть) тенге 36 (тридцать шесть) тиын
36
село Жанама, улица С.Сейфуллин дом № 31
6 (шесть) тенге 20 (двадцать) тиын
37
село Жанама, улица Бейбітшілік дом № 6 квартира 1
4 (четыре) тенге 89 (восемьдесят девять) тиын
38
село Аксуат, улица Жағалау дом № 1 квартира 12
15 (пятнадцать) тенге 43 (сорок три) тиын
39
село Аксуат, улица Жағалау дом № 10 квартира 4
43 (сорок три) тенге 76 (семьдесят шесть) тиын
40
село Алгабас, населенный пункт Жанажол, улица 1У дом № 12 квартира 2
37 (тридцать семь) тенге 39 (тридцать девять) тиын
41
село Алгабас, улица К.Едилбаев дом № 18
41 (сорок один) тенге 55 (пятьдесят пять) тиын
42
село Алгабас, улица Е.Оракбаев дом № 14
46 (сорок шесть) тенге 29 (двадцать девять) тиын
43
село Алгабас, улица Е.Оракбаев дом № 47А
74 (семьдесят четыре) тенге 7 (семь) тиын
44
село Тайпак, улица Достық дом № 38 квартира 2
18 (восемнадцать) тенге 70 (семьдесят) тиын
45
село Тайпак, улица Қалеш Ғилманов дом № 6 квартира 1
17 (семнадцать) тенге 60 (шестьдесят) тиын
46
село Тайпак, улица Жұбан Молдағалиев дом № 35 квартира 8
6 (шесть) тенге 26 (двадцать шесть) тиын
47
село Тайпак, улица Жұбан Молдағалиев дом № 38 квартира 2
24 (двадцать четыре) тенге 6 (шесть) тиын
48
село Тайпак, улица Абай дом № 12 квартира 2
13 (тринадцать) тенге 22 (двадцать два) тиын
49
село Тайпак, улица Хан тәңірі дом № 24 квартира 1
36 (тридцать шесть) тенге 60 (шестьдесят) тиын
50
село Тайпак, улица Хан тәңірі дом № 26 квартиры 1, 2
35 (тридцать пять) тенге 10 (десять) тиын
51

Тайпақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 1 үй 1 пәтер
13 (он үш) теңге 52 (елу екі) тиын
52
Тайпақ ауылы, Бақтығали Бисенов көшесі № 9 үй 2 пәтер
20 (жиырма) теңге 8 (сегіз) тиын
53
Тайпақ ауылы, Хан тәңірі көшесі № 47А/1, 47А/2 үйлер
209 (екі жүз тоғыз) теңге 59 (елу тоғыз) тиын
54
Базартөбе ауылы, Ө.Кадыргалиев көшесі № 60 үй
16 (он алты) теңге 32 (отыз екі) тиын
55
Көнеккеткен ауылы, Ақжол көшесі № 7 үй 2 пәтер
69 (алпыс тоғыз) теңге 14 (он төрт) тиын
56
Көнеккеткен ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1А үй
151 (жүз елу бір) теңге 55 (елу бес) тиын
57
Есенсай ауылы, Т.Масин көшесі № 18А үй
148 (жүз қырық сегіз) теңге 82 (сексен екі) тиын
58
Қабыршақты ауылы, Шакир Сахташев көшесі № 9 үй 1 пәтер
64 (алпыс төрт) теңге 82 (сексен екі) тиын
59
Ж.Молдағалиев ауылы, Жеңіс көшесі № 9 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 41 (қырық бір) тиын
60
Ж.Молдағалиев ауылы, Сағынғали Сейітов көшесі № 1 үй
20 (жиырма) теңге 6 (алты) тиын
61
Жаңабұлақ ауылы, Ы.Абдуалиев көшесі № 8 үй
65 (алпыс бес) теңге 10 (он) тиын
62
Алмалы ауылы, Абылайхан көшесі № 4 үй 1 пәтер
16 (он алты) теңге 33 (отыз үш) тиын
63
Қарауылтөбе ауылы, Жағалау көшесі № 24 үй
25 (жиырма бес) теңге 97 (тоқсан жеті) тиын
64
Базаршолан ауылы, Жамбыл көшесі № 14А үй
117 (жүз он жеті) теңге 10 (он) тиын
65

село Тайпак, улица Бейбітшілік дом № 1 квартира 1
13 (тринадцать) тенге 52 (пятьдесят два) тиын
52
село Тайпак, улица Бақтығали Бисенов дом № 9 квартира 2
20 (двадцать) тенге 8 (восемь) тиын
53
село Тайпак, улица Хан тәңірі дома № 47А/1, 47А/2
209 (двести девять) тенге 59 (пять девять) тиын
54
село Базартюбе, улица У.Кадыргалиев дом № 60
16 (шестнадцать) тенге 32 (тридцать два) тиын
55
село Конеккеткен, улица Ақжол дом № 7 квартира 2
69 (шестьдесят девять) тенге 14 (четырнадцать) тиын
56
село Конеккеткен, улица Тәуелсіздік дом № 1А
151 (сто пятьдесят один) тенге 55 (пятьдесят пять) тиын
57
село Есенсай, улица Т.Масин дом № 18А
148 (сто сорок восемь) тенге 82 (восемьдесят два) тиын
58
село Кабыршакты, улица Шакир Сахташев дом № 9 квартира 1
64 (шестьдесят четыре) тенге 82 (восемьдесят два) тиын
59
село Ж.Молдагалиева, улица Жеңіс дом № 9
74 (семьдесят четыре) тенге 41 (сорок один) тиын
60
село Ж.Молдагалиева, улица Сағынғали Сейітов дом № 1
20 (двадцать) тенге 6 (шесть) тиын
61
село Жанабулак, улица Ы.Абдуалиев дом № 8
65 (шестьдесят пять) тенге 10 (десять) тиын
62
село Алмалы, улица Абылайхан дом № 4 квартира 1
16 (шестнадцать) тенге 33 (тридцать три) тиын
63
село Карауылтобе, улица Жағалау дом № 24
25 (двадцать пять) тенге 97 (девяносто семь) тиын
64
село Базаршолан, улица Жамбыл дом № 14А
117 (сто семнадцать) тенге 10 (десять) тиын
65

Базаршолан ауылы, Теректі көшесі № 8 үй 1 пәтер
27 (жиырма жеті) теңге 37 (отыз жеті) тиын
66
Бударин ауылы, Сатым Сұпалдьяров көшесі № 28А үй 5 пәтер
22 (жиырма екі) теңге 83 (сексен үш) тиын
67
Бударин ауылы, Сатым Сұпалдьяров көшесі № 28А үй 7 пәтер
14 (он төрт) теңге 16 (он алты) тиын
68
Бударин ауылы, Сатым Сұпалдьяров көшесі № 28А үй 1 пәтер
14 (он төрт) теңге 38 (отыз сегіз) тиын
69
Бударин ауылы, Сатым Сұпалдьяров көшесі № 28А үй 2 пәтер
17 (он жеті) теңге
70
Бударин ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі № 36 үй

село Базаршолан, улица Теректі дом № 8 квартира 1
27 (двадцать семь) тенге 37 (тридцать семь) тиын
66
село Бударино, улица Сатым Сұпалдьяров дом № 28А квартира 5
22 (двадцать два) тенге 83 (восемьдесят три) тиын
67
село Бударино, улица Сатым Сұпалдьяров дом № 28А квартира 7
14 (четырнадцать) тенге 16 (шестнадцать) тиын
68
село Бударино, улица Сатым Сұпалдьяров дом № 28А квартира 1
14 (четырнадцать) тенге 38 (тридцать восемь) тиын
69
село Бударино, улица Сатым Сұпалдьяров дом № 28А квартира 2
17 (семнадцать) тенге
70
село Бударино, улица Әлия Молдағұлова дом № 36

236 (екі жүз отыз алты) теңге 27 (жиырма жеті) тиын

236 (двести тридцать шесть) тенге 27 (двадцать семь) тиын