Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №49-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №49-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6572 тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынандай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 714 080 мың теңге:
салықтық түсімдер – 541 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 802 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 151 566 мың теңге;
2) шығындар – 4 822 701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 223 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 65 633 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 410 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 730 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 730 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140 574 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 574 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 410 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 351 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 6 226 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №49-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6922
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №49-2 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6572, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 714 080 тысяч тенге:
налоговые поступления – 541 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 802 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 151 566 тысяч тенге;
2) затраты – 4 822 701 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 223 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 65 633 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 410 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 730 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 730 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 140 574 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 574 тысячи тенге:
поступление займов – 65 633 тысячи тенге;
погашение займов – 34 410 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 351 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 6 226 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Е.Айткалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Мендешев
мәслихат хатшысы Л. Кайргалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 3 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-2 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (Е.Айткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Мендешев
секретарь маслихата Л. Кайргалиева
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года № 3
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года № 49-2
Районный бюджет на 2021 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6