"Қазақстан Республикасының аумағынан жекелеген тауарларды әкетуге тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 5 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 21 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2022 жылғы 21 ақпандағы № 45 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 18 ақпандағы № 180 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 ақпанда № 26851 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағынан жекелеген тауарларды әкетуге тыйым салуды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 5 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 21 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26449 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Аграрлық азық-түлік нарықтары және ауыл шаруашылығы өнімін өңдеу департаменті ззаңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау тиісті бағытқа жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы және қаржы вице-министрлеріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі __________Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі __________Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция
министрлігі

О признании утратившим силу совместного приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2022 года № 5 и исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 10 января 2022 года № 21 "О введении запрета на вывоз отдельных товаров с территории Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 февраля 2022 года № 45 и Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2022 года № 180. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2022 года № 26851
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2022 года № 5 и исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 10 января 2022 года № 21 "О введении запрета на вывоз отдельных товаров с территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26449).
2. Департаменту агропродовольственных рынков и переработки сельскохозяйственной продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих соответствующее направление вице-министров сельского хозяйства и финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
__________Е. Жамаубаев
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан