Ақмола облысының 2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № А-2/90 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 ақпанда № 26932 болып тіркелді.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының 2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің
міндетін атқарушы
М.Таткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ақмола облысы әкімдігінің

Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства Акмолинской области на 2022 год
Постановление акимата Акмолинской области от 25 февраля 2022 года № А-2/90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2022 года № 26932.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18404), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства Акмолинской области на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2022 жылғы 25 ақпандағы
№ А-2/90 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысының 2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 05.12.2022 № А-12/583 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыттары
Өлшем бірлігі
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
Бас/шағылыстыру маусымы

от 25 февраля 2022 года
№ А-2/90
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства Акмолинской области на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 05.12.2022 № А-12/583 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Направления субсидирования
Единица измерения
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
Голова/случной сезон

8 918 560
9 810,416
Барлығы
30 903,8705
Жиыны
7 225 635,9995
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 25 ақпандағы
№ А-2/90 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2021 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8351 болып тіркелген) қаулысы;

8 918 560
9 810,416
Итого
30 903,8705
Всего
7 225 635,9995
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 25 февраля 2022 года
№ А-2/90
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 4 февраля 2021 года № А-2/50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8351);

2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 25 тамыздағы № А-8/426 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24119 болып тіркелген) қаулысы;
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № А-12/639 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25763 болып тіркелген) қаулысы;
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/666 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25975 болып тіркелген) қаулысы.

2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2021 года № А-2/50 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 25 августа 2021 года № А-8/426 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24119);
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2021 года № А-2/50 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 8 декабря 2021 года № А-12/639 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25763);
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2021 года № А-2/50 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 23 декабря 2021 года № А-12/666 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25975).