Ақмола облысы Жарқайың ауданы Құмсуат ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Құмсуат ауылы әкімінің 2022 жылғы 17 қарашадағы № 06 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30595 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Құмсуат ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жаркайың ауданы Құмсуат ауылының құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Садовая көшесін Наурыз көшесіне;
Октябрьский тұйық көшесін Тәуелсіздік тұйық көшесіне;
Почтовый тұйық көшесін Ардагерлер тұйық көшесіне;
Национальный тұйық көшесін Құлагер тұйық көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмсуат ауылының әкімі Б.Рахимжанов

О переименовании составных частей села Кумсуат Жаркаинского района Акмолинской области
Решение акима села Кумсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 17 ноября 2022 года № 06. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30595
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кумсуат и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части села Кумсуат Жаркаинского района Акмолинской области:
улицу Садовая на улицу Наурыз;
переулок Октябрьский на переулок Тәуелсіздік;
переулок Почтовый на переулок Ардагерлер;
переулок Национальный на переулок Құлагер.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Кумсуат Б.Рахимжанов