Ақмола облысы Жақсы ауданы Киев ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Киев ауылы әкімінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қарашада № 30563 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Киев ауылының Ленина көшесі Абай көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Киев ауылының әкімі Ж.Дахай

О переименовании улицы села Киевское Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима села Киевское Жаксынского района Акмолинской области от 15 ноября 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2022 года № 30563
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина на улицу Абай в селе Киевское Жаксынского района Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Киевское Ж.Дахай