Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 141 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 маусымда № 28416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Турымов
Ырғыз аудандық мәслихатының
2022 жылғы 8 маусымдағы
№ 141 шешіміне қосымша
Ырғыз аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4900 болып тіркелген).
2. Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 шешіміне толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 54 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5225 болып тіркелген).
3. Ырғыз аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 наурыздағы № 132 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-167 болып тіркелген).
4. Ырғыз аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 15 "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №263 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6624 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Иргизского районного маслихата
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2022 года № 141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2022 года № 28416
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иргизского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Иргизского
районного маслихата
М. Турымов
Приложение к решению
Иргизского районного
маслихата от 8 июня 2022 года
№ 141
Перечень утративших силу некоторых решений Иргизского районного маслихата
1. Решение Иргизского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" от 13 апреля 2016 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4900).
2. Решение Иргизского районного маслихата "О внесении дополнения в решение районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" от 22 декабря 2016 года № 54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5225).
3. Решение Иргизского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" от 5 марта 2018 года № 132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-5-167).
4. Решение Иргизского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 апреля 2016 года № 15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" от 25 декабря 2019 года № 263 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6624).