Қобда ауданы Бегалы ауылдық округінің Бесқұдық ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 қазандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қарашада № 30548 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бегалы ауылдық округінің Бесқұдық ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Бегалы ауылдық округі Бесқұдық ауылының Ю. Гагарин көшесін Шерхан Мұртаза көшесіне қайта аталсын.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның ресми жарияланғанынан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бегалы ауылдық округінің әкімі Ж. Тукушева

О переименовании улицы села Бескудык Бегалинского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области от 10 октября 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2022 года № 30548
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бескудык Бегалинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ю. Гагарин на улицу Шерхан Мұртаза села Бескудык Бегалинского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Бегалинского сельского округа Ж. Тукушева