Қобда ауданы Өтек ауылдық округінің Өтек және Жарсай-2 ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қазанда № 30215 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Өтек ауылдық округінің Өтек және Жарсай-2 ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 26 наурыздағы № 1 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Өтек ауылдық округі Өтек ауылының келесі көшелері:
Астана көшесін Спандияр Көбеев көшесіне;
Желтоқсан көшесін Қорқыт ата көшесіне қайта аталсын.
2. Өтек ауылдық округі Жарсай-2 ауылының келесі көшелері:
А. Құнанбаев көшесін Қабанбай батыр көшесіне;
М. Өтемісұлы көшесін Керей хан көшесіне;
Астана көшесін Нияз би көшесіне;
И. Тайманов көшесін Жәнібек хан көшесіне қайта аталсын.
3. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өтек ауылдық округінің әкімі Ө. Ищанов

О переименовании некоторых улиц сел Отек и Жарсай-2 Отекского сельского округа Кобдинского района
Решение акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 октября 2022 года № 13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2022 года № 30215
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Отек и Жарсай-2 Отекского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 26 марта 2021 года № 1, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Отек Отекского сельского округа:
улицу Астана на улицу Спандияр Көбеев;
улицу Желтоқсан на улицу Қорқыт ата.
2. Переименовать следующие улицы села Жарсай-2 Отекского сельского округа:
улицу А. Құнанбаев на улицу Қабанбай батыр;
улицу М. Өтемісұлы на улицу Керей хан;
улицу Астана на улицу Нияз би;
улицу И. Тайманов на улицу Жәнібек хан.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отекского сельского округа Ө. Ищанов