Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 133 және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы № 277 "Қала көшелерінің атын өзгерту туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 124 қаулысы және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 181 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27369 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы №133 және Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы № 277 "Қала көшелерінің атын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-155 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігінің қаулысының және Шалқар аудандық мәслихатының шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шалқар қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы";
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігі қаулысының және Шалқар аудандық мәслихаты шешімінің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар қаласының Айшуақ көшесі Дәрменқұл Қалағанов көшесі болып қайта аталсын.";
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігі қаулысының және Шалқар аудандық мәслихаты шешімінің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Шалқар қаласы Тұтынушылар тұйығы көшесі Жаржан Жармағамбетов тұйық көшесі болып қайта аталсын.";
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігі қаулысының және Шалқар аудандық мәслихаты шешімінің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шалқар қаласы Пионер көшесі Үркінбай Адилшинов көшесі болып қайта аталсын.";
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігі қаулысының және Шалқар аудандық мәслихаты шешімінің 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Шалқар қаласы Минеральные воды көшесі Ырзағазы Нұртаев көшесі болып қайта аталсын.";
көрсетілген бірлескен Шалқар ауданы әкімдігі қаулысының және Шалқар аудандық мәслихаты шешімінің 5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар қаласы Орман тұйық көшесі Бисенов Өнербай Бисенұлы тұйық көшесі болып қайта аталсын.".
2. Осы бірлескен Шалқар ауданы әкімдігінің қаулысы және Шалқар аудандық мәслихатының шешімі олардың алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в совместное постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 133 и решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 277 "О переименовании улицы в городе"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 25 марта 2022 года № 124 и решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 марта 2022 года № 181. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27369
Акимат Шалкарского района Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 133 и решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 277 "О переименовании улицы в городе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-155) следующие изменения:
заголовок указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"О переименовании некоторых улиц города Шалкар";
пункт 1 указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"1. Переименовать улицу Айшуак города Шалкар в улицу Дарменкул Калаганова.";
пункт 2 указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"2. Переименовать переулок Кооперативный города Шалкар в переулок Жаржана Жармаганбетова.";
пункт 3 указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"3. Переименовать улицу Пионер города Шалкар в улицу Уркинбая Адилшинова.";
пункт 4 указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"4. Переименовать улицу Минеральные воды города Шалкар в улицу Ырзагазы Нуртаева.";
пункт 5 указанного совместного постановления акимата Шалкарского района и решения Шалкарского районного маслихата изложить в новой редакции:
"5. Переименовать переулок Орман города Шалкар в переулок Онербая Бисенулы Бисенова.".
2. Настоящее совместное постановление акимата Шалкарского района и решение Шалкарского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев