Жамбыл ауданының салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 391 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 29 қарашада № 30820 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 15 ноября 2022 года № 391. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30820
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: