Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 1417 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 тамызда № 29051 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 2849 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 21.12.2023 № 2849 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 3-тармағының 7-1) тармақшасы және 62 бабының 6 тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шымкент қаласының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 1 августа 2022 года № 1417. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2022 года № 29051. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 21 декабря 2023 года № 2849
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 21.12.2023 № 2849 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 1 тамыздағы
№ 1417 Қаулысына қосымша
Шымкент қаласының мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Шымкент қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге бір күнге ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге) (арнайы мектепке дейінгі ұйымдар мен коррекциялық топтарын қоспағанда)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Мемлекет тік мектепке дейінгі ұйым
Жекеменшік мектепке дейінгі ұйым
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы жалпы дамыту топтары (толық емес күн болатын топтар)
Мектепке дейінгі ұйымдағы санаторлық топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мектепке дейінгі ұйымдағы коррекциялық топтары (10,5- сағаттық режимдегі топ)
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйым мен мемлекеттік тапсырыс орналастырылған жекеменшік мектепке дейінгі ұйым (жас ерекшелігіне қарай)
3 жасқа дейін

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение к
постановлению
Акимата города Шымкент
от 1 августа 2022 года № 1417
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы города Шымкент
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в дошкольных организациях города Шымкент
Размер родительской платы на одного воспитанника в день (тенге) (за исключением специальных дошкольных организаций и коррекционных групп)
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Государственная дошкольная организация
Частная дошкольная организация
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Общеразвивающие группы в дошкольной организации (группы с неполным днем пребывания)
Санаторные группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Коррекционные группы в дошкольной организации (группы с 10,5- часовым режимом дня)
Государственная дошкольная организация и частная дошкольная организация, в которой размещен государственный заказ (в зависимости от возраста)
до 3-х лет