Жамбыл облыстық мәслихаттың шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 ақпандағы № 13-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 27000 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облыстық мәслихаттың "Тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 желтоқсандағы №20-9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2106 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков

О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата
Решение Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2022 года № 13-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 27000
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата "Об утверждении границ охранных зон объектов историко-культурного наследия" от 18 декабря 2013 года № 20-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2106).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков