Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 249 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30888 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2022 жылғы 24 қарашадағы
№ 249 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2148 болып тіркелген).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 75 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2208 болып тіркелген).
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2309 болып тіркелген).
4. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 115 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 314 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2429 болып тіркелген).
5. "Жамбыл облысында коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 381 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2507 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 24 ноября 2022 года № 249. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30888
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской
области Н. Нуржигитов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 24 ноября 2022 года № 249
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
1. Постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 26 "Об утверждении Регламента акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2148).
2. Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года №75 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2208).
3. Постановление акимата Жамбылской области от 31 июля 2014 года № 202 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 26 "Об утверждении Регламента акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2309).
4. Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2014 года №314 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 115 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2429).
5. Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 381 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2507).

6. "Жамбыл облысы әкімдігінің жерлерді пайдалану және қорғалуын бақылау басқармасы коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтарда № 3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 болып тіркелген).
7. "Жамбыл облысы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №26 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 39 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2594 болып тіркелген).
8. "Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 75 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 98 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2662 болып тіркелген).
9. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 171 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2742 болып тіркелген).
10. "Заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу бойынша қызметтi жүзеге асыруына лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 195 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2757 болып тіркелген).
11. "Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2785 болып тіркелген).
12. "Жамбыл облысы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 317 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2917 болып тіркелген).
13. "Жамбыл облысы әкімдігінің жерлерді пайдалану және қорғалуын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3031 болып тіркелген).

6. Постановление акимата Жамбылской области от 15 января 2015 года № 3 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476).
7. Постановление акимата Жамбылской области от 5 марта 2015 года № 39 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 26 "Об утверждении Регламента акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2594).
8. Постановление акимата Жамбылской области от 5 мая 2015 года № 98 "О внесении дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 75 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2662).
9. Постановление акимата Жамбылской области от 30 июля 2015 года № 171 "Об утверждении положения коммунального государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2742).
10. Постановление акимата Жамбылской области от 10 августа 2015 года № 195 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2757).
11. Постановление акимата Жамбылской области от 27 августа 2015 года № 216 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям к работе в осенне-зимний период" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2785).
12. Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 317 "О внесении дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 26 "Об утверждении Регламента акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2917).
13. Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 89 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 15 января 2015 года № 3 "О создании коммунального государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031).

14. "Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламеттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 201 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 121 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3076 болып тіркелген).
15. "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 202 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі №122 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3077 болып тіркелген);
16. "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі №135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3050 болып тіркелген).
17. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілген қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 148 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3105 болып тіркелген).
18. "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 155 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3094 болып тіркелген).
19. "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысының әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 335 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3257 болып тіркелген).
20. "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 180 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3519 болып тіркелген).
21. "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 203 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 186 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3537 болып тіркелген).

14. Постановление акимата Жамбылской области от 11 апреля 2016 года № 121 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 17 августа 2015 года № 201 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области семеноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3076).
15. Постановление акимата Жамбылской области от 11 апреля 2016 года № 122 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области № 202 от 17 августа 2015 года "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3077).
16. Постановление акимата Жамбылской области от 18 апреля 2016 года № 135 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3050).
17. Постановление акимата Жамбылской области от 28 апреля 2016 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3105).
18. Постановление акимата Жамбылской области от 28 апреля 2016 года № 155 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3094).
19. Постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2016 года № 335 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области № 203 от 17 августа 2015 года "Об утверждении регламента государственных услуг Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3257).
20. Постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2017 года № 180 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3519).
21. Постановление акимата Жамбылской области от 31 августа 2017 года № 186 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области № 203 от 17 августа 2015 года "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3537).

22. "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 172 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 226 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3589 болып тіркелген).
23. "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 254 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3630 болып тіркелген).
24. "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 148 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 290 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3676 болып тіркелген).
25. "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 291 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3688 болып тіркелген).
26. "Тұрғын үй құрылысы мақсаттары үшін жеке кәсіпкерлік субъектілеріне екінші деңгейдегі банктер беретін кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3757 болып тіркелген).
27. "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 45 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 болып тіркелген).
28. "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру", "Құрылыс және реконструкция (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобаларын әзірлеу кезінде бастапқы материалдарды ұсыну" және "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 81 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3831 болып тіркелген).

22. Постановление акимата Жамбылской области от 26 октября 2017 года № 226 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 30 июля 2015 года № 172 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589).
23. Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2017 года № 254 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3630).
24. Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2017 года № 290 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 28 апреля 2016 года № 148 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3676).
25. Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2017 года № 291 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3688).
26. Постановление акимата Жамбылской области от 15 марта 2018 года № 41 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по выдаваемым кредитам банками второго уровня cубъектам частного предпринимательства для целей жилищного строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3757).
27. Постановление акимата Жамбылской области от 19 марта 2018 года № 45 "Об утверждении регламента государственной услуги "Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3773).
28. Постановление акимата Жамбылской области от 5 мая 2018 года № 81 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 7 марта 2018 года № 31 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Предоставление исходных материалов при разработке проектов строительства и реконструкции (перепланировки и переоборудования)" и "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3831).

29. "Су шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 116 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3886 болып тіркелген).
30. "Белгіленген электр қуаты 5 МВт және одан төмен, 5 МВт-тан жоғары немесе белгіленген жылу қуаты 100 Гкал/сағ және одан жоғары, сондай-ақ, өз балансында кернеуі 35 кВ және одан төмен, 110 кВ және одан жоғары электр желілері бар энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы жағдайларда жұмысқа әзірлік паспортын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 216 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 117 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 болып тіркелген).
31. "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 129 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № 137 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3920 болып тіркелген).
32. "Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 78 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4196 болып тіркелген).
33. "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 135 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 81 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 болып тіркелген).
34. "Жамбыл облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 85 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4200 болып тіркелген).
35. "Жалғыз тұрғын үйі авариялық деп танылған азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 шілдедегі №150 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4277 болып тіркелген).
36. "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру", "Құрылыс және реконструкция (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) жобаларын әзірлеу кезінде бастапқы материалдарды ұсыну" және "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертпей қолданыстағы ғимараттардағы үй-жайларды (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 наурыздағы № 31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 157 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4281 болып тіркелген).

29. Постановление акимата Жамбылской области от 14 июня 2018 года № 116 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере водного хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3886).
30. Постановление акимата Жамбылской области от 14 июня 2018 года № 117 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 августа 2015 года № 216 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям с установленной электрической мощностью 5 МВт и менее, свыше 5 МВт или с установленной тепловой мощностью 100 Гкал/час и выше, а также имеющим на своем балансе электрические сети напряжением 35 кВ и ниже, 110 кВ и выше к работе в осенне-зимних условиях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881).
31. Постановление акимата Жамбылской области от 13 июля 2018 года № 137 "О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 18 апреля 2016 года № 129 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3920).
32. Постановление акимата Жамбылской области от 5 апреля 2019 года № 78 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4196).
33. Постановление акимата Жамбылской области от 8 апреля 2019 года № 81 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 18 апреля 2016 года № 135 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4189).
34. Постановление акимата Жамбылской области от 16 апреля 2019 года № 85 "Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян по Жамбылской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4200).
35. Постановление акимата Жамбылской области от 12 июля 2019 года № 150 "Об утверждении регламента государственной услуги "Представление справки гражданам, единственное жилище которых признано аварийным" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4277).
36. Постановление акимата Жамбылской области от 19 июля 2019 года № 157 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 7 марта 2018 года № 31 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Предоставление исходных материалов при разработке проектов строительства и реконструкции (перепланировки и переоборудования)" и "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4281).

37. "Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға күзгі-қысқы кезеңдегі жұмысқа әзірлік паспортын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 216 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 183 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 болып тіркелген).
38. "Ағаштарды кесуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 262 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелген).
39. "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 254 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қарашадағы № 269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелген).

37. Постановление акимата Жамбылской области от 6 сентября 2019 года № 183 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 27 августа 2015 года № 216 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям к работе в осенне-зимний период" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329).
38. Постановление акимата Жамбылской области от 18 ноября 2019 года № 262 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на вырубку деревьев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4408).
39. Постановление акимата Жамбылской области от 22 ноября 2019 года № 269 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2017 года № 254 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4422).