Жамбыл облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23-12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31181 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
14 желтоқсандағы № 23-12
шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 22-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2199 болып тіркелген) шешімі.
2. "Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 22-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2626 болып тіркелген) шешімі.
3. "Жамбыл облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп-ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 22-9 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4771 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского областного маслихата
Решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 23-12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31181
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от 14 декабря 2022
года № 23-12
Перечень утративших силу некоторых решений Жамбылского областного маслихата
1. Решение Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2014 года № 22-9 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199).
2. Решение Жамбылского областного маслихата "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2014 года № 22-9 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области" от 26 марта 2015 года № 35-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2626).
3. Решение Жамбылского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2014 года № 22-9 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Жамбылской области" от 15 октября 2020 года № 50-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4771).