Жамбыл облысы Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі Үшбас және Әшір Бүркітбаев ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 тамызда № 29158 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Үшбас және Әшір Бүркітбаев ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жамбыл облысы Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі Үшбас ауылының көшелері:
Мектеп көшесін Жерұйық көшесіне;
Орталық көшесін Майбұлақ көшесіне қайта аталсын.
2. Жамбыл облысы Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі Әшір Бүркітбаев ауылындағы Жаңа көшесі Бірлік көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Шортанбаев

О переименовании улиц сел Ушбас и Ашир Буркитбаева Туркестанского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области
Решение акима Туркестанского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 10 августа 2022 года № 20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2022 года № 29158
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Ушбас и Ашир Буркитбаева и на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Ушбас Туркестанского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области:
улицу Мектеп на улицу Жерұйық;
улицу Орталық на улицу Майбұлақ.
2. Переименовать улицу Жаңа в селе Ашир Буркитбаева Туркестанского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области на улицу Бірлік.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Шортанбаев