2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 15/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 наурызда № 27237 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2022 год
Постановление акимата Карагандинской области от 15 марта 2022 года № 15/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2022 года № 27237.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы әкімдігінің
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 15/02 қаулысына
қосымша
2022 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бюджет қаражатының көлемі

1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 марта 2022 года
№ 15/02
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2022 год