Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/187 "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 21/175 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 маусымда № 28421 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Жезқазған қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы"" 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/187 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4682 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов

О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 27 марта 2018 года № 20/187 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Жезказганского городского маслихата"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 3 июня 2022 года № 21/175. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2022 года № 28421
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" в государственном учреждении "Аппарат Жезказганского городского маслихата" от 27 марта 2018 года №20/187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4682).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов